Skocz do zawartości

serwis sprzętu nagłośnieniowego


Gość Adrian

Recommended Posts

Cześć. Poszukuję serwisu z doświadczeniem w naprawach wzmacniaczy lampowych. Tylko żeby naprawdę to byli sprawdzeni ludzie, którzy wiedzą jak powinien brzmieć dźwięk i nie będą mi wciskać, że – to tak ma brzmieć. Ja jestem akurat człowiekiem o lekkim audiofilskim zacięciu, więc zwracam ogromną uwagę na jakość dźwięku i wszystko musi być u mnie krystalicznie czyste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem kilka razy Kondensatory w wzmacniaczu. Najbardziej polecam: BlackGate ale są drogie albo tańsze Nichicon Audio Fine Gold/Nichicon KZ Muse/Sanyo OS CON Audio/itd.

 

Nie wolno stosować Kondensatory do Wzmacniaczy/Lampowych/Amplitunerów/itd.: Foliowe, MKP, Olejowe, Poliestrowe, Polipropylenowe, MKT, Cross-Cap/Z-Cap Audio z kilka klas np: Standard/Gold/Platinium/itd.

Możemy stosować Kondensatory do Wzmacniaczy/Lampowych/Amplitunerów/itd [najbezpieczniej]: Bipolarne, Elektrolity i zwykła Osiowe [trzeba uważać na osiowe bo jest mieszanka połączone z czym np. z MKT].

Zdarzało że można stosować Kondensatory do Wzmacniaczy Lampowych: WIMA , Styrofleksowe i Teflonowe [FT1].

 

Krystalicznie czyste dźwięki to często mają Yamaha'y RX-V596/4xx/3xx/6xx/7xx/itd. w latach 1995-2001. To nie dla mnie ale każdy ma inny gust.

 

Jeśli o serwis Audio:

AudioVinyl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...