Skocz do zawartości

Antywirus FR


Gość ft2104

Recommended Posts

Ja używam cały czas Avast! Free ponad 10lat i używałem też AVG Free razem z Avast!'em [kiedyś można połączyć ale teraz już nie]

Sporo ludzi też używa Avira Free

 

McAfee Internet Security 2017/2018 - abonament na 1rok czasu kosztuje nie całe 20zl [niezła cena].

 

Wybierz które chcesz:

Avira Free Security Suite

Avast! Free Antivirus

BitDefender Antivirus Free Edition

Microsoft Windows Defender

AVG AntiVirus FREE

Kaspersky Free Antivirus [mało dodatków]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo McAfee LiveSafe - ostatnio przywracałem ust. fabryczne w laptopie, gdyż mi coś niedzialało coś... McAfee miałem 30dni dołączony - jednak sprawia wrażenie trochę ciężkie. Ja szukam jakiegoś z darmówek, NIE z PŁATNYCH...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gość ft2104 napisał:

AVG - opinie są teraz słabe; podobo sieje "spustoszenie" i zamula system Windows.

AVG - nigdy nie miałem problemów z zamulaniem systemu Windows. Zamulał tylko wtedy jak robił Skanowanie całego systemu pod dużym obciążeniem - to jest normalne.

AVG jest przejęty przez Avast! czyli tanio skóry sprzedali. Może coś zmieniło.

Avast! Free daje naprawdę sporo dodatków za Free - Kwarantanna, Kontrola Wifi, Dysk ratunkowy, Update oprogramowania, Hasła, SecureLine VPN, CleanUp, Tryb Gry.

 

Możesz ściągnąć, zainstalować i spróbować jak to działa na kompie/laptopie. Jak ci nie spodoba to odinstalujesz a później bierzesz następną itd. To nic nie kosztuje ale będziesz wiedział. To co ci piszą na forum to są Trolle dużych firm IT Secure albo ludzie nie umią obsługiwać AntiVirus'ów.

 

Był jeszcze ZoneAlarm Antivirus + FireWall Free - ale nie wiem jak sprawuje i nie wypowiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - ale lepiej Avast! Free czy AVG Free... Postawmy: który z nich dwóch? Wielkiej różnicy od przejęcia AVG przez Avast!a między tymi 2 aplikacjami nie ma, ale z tych 2 który lepiej? (proszę o konkretną odpowiedź).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kup pełną wersję

Data aktualizacji:

4 października 2017

Rozmiar pliku:

3,29 MB

Liczba pobrań:

6 455 465

Producent:

AVG Technologies

Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Twoja ocena:

System operacyjny:

Windows Vista / 7 / 8 / 10

Licencja:

bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych

Publikacje powiązane

AVG na 2017 rok: już są nowe wersje AntiVirus Free, Internet Security oraz TuneUp

30

Niespełna trzy miesiące temu Avast zakupił AVG, zapowiadając zarazem, że nie oznacza to ani końca marki, ani końca niezwykle popularnych produktów, a przejęcie przysłuży się użytkownikom korzystającym z rozwiązań zarówno jednej, jak i drugiej firmy. Słowa dotrzymano, dziś wydane zostały nowe wersje flagowych programów AVG – AVG AntiVirus Free, AVG Internet Security oraz AVG TuneUp. Co nowego w tych wszystkich narzędziach? Najważniejszą zmianą dla użytkowników AntiVirusa Free oraz pakietu Internet Security jest wsparcie jednej z najważniejszych technologii Avasta: inteligentnego, chmurowego… 

Ochrona od AVG w wersji 2016: synchronizacja i zdalne zarządzanie

43

AVG ogłosiło dziś światową premierę nowej wersji swojego pakietu antywirusowego, jednego z najpopularniejszych tego typu programów, wykorzystywanego według danych producenta przez 200 milionów osób na całym świecie. W tym roku przygotowano sporo nowości, które znacznie rozszerzą funkcjonalność oprogramowania między innymi w zakresie synchronizacji z urządzeniami mobilnymi. Od wersji 2016 zarówno darmowa, jak i komercyjna wersja pakietu będzie posiadała funkcję AVG Zen. Pozwala ona na tworzenie sieci urządzeń objętych ochroną antywirusową oraz możliwość zarządzenia nią za pomocą dowolnego… 

zobacz więcej 

Recenzje użytkowników

wykrywalność dobra

strasznie muli system, spowalnia go

ocena użytkownika

Niestety, ale srodze się na nim zawiodłem, to co w opisie, że ma tylko 3,84 MB (przekłamanie?). Po zainstalowaniu na Windows XP tej wersji AVG waga urosła aż do 395 MB! Dlaczego? Oto jest pytanie? Miałem wcześniej Eset Nod Antywirus 32 i miał lekko ponad 100 MB po zainstalowaniu. Szkoda, że nie ma wersji Free tego wirusa. Wracam do tematu. AVG strasznie spowolnił mój system i wolno otwierały się strony w internecie, nie mówiąc już, jak coś drukuje się z pendrajwa (trudno wejść na plik). Zgadzam się z "remik2012", co on pisze. Podczas skanowania, to jeszcze wolniej komputer pracuje. Rozumiem, co innego na świeżutkim systemie systemie, czy po formatce. Pożera dużo pamięci, czy użycie procesora. Rozczarowałem się po raz kolejny na tym programie, a szkoda.

30.06.2017 10:52 | Recenzja do wersji 2017 17.5.3021

coś tam wykryje. Czasami. Przypadkiem.

sieje spustoszenie w systemie, niszczy poczucie komfortu pracy na komputerze, zamula system, błędnie identyfikuje zagrożenia i inne

ocena użytkownika

Program nadający się w zasadzie jedynie do odnotowania jego istnienia i omijania szerokim łukiem. Pracuje w serwisie komputerowym i nie ma dnia aby klient nie przyniósł komputera z problemami nie spowodowanymi przez AVG. Nie wiem dokładnie jakich zmian w rejestrze ten program dokonuje, ale system przestaje stabilnie pracować, dysk mieli jakby cały czas odczytywał/zapisywał jakieś dane, system wiesza się, bombarduje ostrzeżeniami o nieistniejących wirusach i usilnie próbuje wcisnąć użytkownikowi licencję, aby jeszcze dodatkowo płacił firmie AVG za to, że dostarcza mu produkt niszcący wszelki komfort pracy na komputerze. Szczytem wszystkiego było zidentyfikowanie przez to coś bazy plików Windows Defendera jako wirusy. Malo tego, ten twór szalonego programistyy próbuje usunąć wirusy, które rzekomo znalazł, w efekcie siejąc spustoszenie w systemie, który zaczyna mulić, a po pewnym czasie przestaje się w ogóle uruchamiać. Emituje 20 tysięcy pytań czy na pewno przy próbie deinstalacji, a i tak zostaje po nim sporo śmieci, które trzeba potem usuwać ręcznie. Najgorszy program pseudoantywirusowy jaki widziałem. Każda nowa wersja tego czegoś to nowe problemy z jakmi przychodzą nasi klienci używający AVG, Polecam OMIJAĆ to coś SZEROKIM ŁUKIEM. I pod żadnym pozorem NIE INSTALOWAĆ! Jedna gwiazdka tylko dlatego, że nie da się wystawić recenzji i nie dać żadnej.

18.05.2017 00:36 | Recenzja do wersji 2017 17.4.3014

-recenzje dobreprogramy.pl

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość napisał:

1] Szczytem wszystkiego było zidentyfikowanie przez to coś bazy plików Windows Defendera jako wirusy.

2] Emituje 20 tysięcy pytań czy na pewno przy próbie deinstalacji, a i tak zostaje po nim sporo śmieci, które trzeba potem usuwać ręcznie.

3] Jedna gwiazdka tylko dlatego, że nie da się wystawić recenzji i nie dać żadnej.

Tutaj nie zgadzam z tobą...

1] Miałem problem z Windows Defender i to nie jest winna Avast!/AVG - To M$ wyłączył przez pomocą Update Windows. To już koniec/przestał pracować Windows Defender jak wszedł na rynek Win 10.

2] Nie tylko AVG a prawie wszystkie Anti-Virus'y Avast!/Eset/Karpesky/Norton/MS/Avira/itd. zostawiają śmieci po de-instalacji.

3] Nie tylko AVG a inne Anti-Virus'y Avast!/Eset/Karpesky/Norton/MS/Avira/itd. też nie dopuszczają - wystawienie słabych recenzji/słabo oceniane/nie polecane/jedna gwiazdka/idt.

 

Mój Avast! waży 1.8GB i pobiera ponad 10000K pamięci podręcznej - nie zamula systemu. To nie jest winna Anti-Virus'a. Winna ci którzy mają wielki bałagan w Systemie i nie robią porządki z plikami/nie-odinstalują nie potrzebnych programów/mają mnóstwo włączonych aktywnych np. Skype/Komunikator/CleanReg/PhotoShop/Opera/Safari/FB/iTunes/itd. i trzymają jeszcze nie potrzebnych programów - takie są efekty - Zamulanie Systemu a nie przez Anti-Virus'y. To jest winna Ludzi a nie programów. Wystarczyło zrobić porządek a nie zaśmiecać system.

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mi na innym forum pisali o Avg/Avast "chcesz mieć komputer czy muł"? Ostatnio inny laptop z AVG Free mi się zawiesił i to na 90% z powodu Avg antivirus free... Proszę o komentowanietego forum, bo potrzebuję pomocy przy wyborze - ciężko mi się zdecydować... A może zostawić MS Windows Defender???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeśli skoro ludzie tak narzekają na forum że Anti-Virus'y Free to są Muły/Zamulacze Systemu. To najlepiej w ogóle nie zainstalować Anti-Virus'a. Nie da rady ożywić MS Windows Defender bo jest nie czynny/nie działa. Możesz brać Avast!a a kto ci zabrania zainstalować ?

U mnie pchają rożne reklamy McAfee/Avast!/Kvrt/kiedyś AVG - normalka. Kiedyś też testowałem Kaspersky Free Antivirus - nic specjalnego czyli normalka.

 

Nie którzy chwalą Avira Free Security Suite albo Adaware Antivirus Free albo spróbuj BitDefender Antivirus Free Edition [jest na razie na TOP'ie 2016/2017/2018?].

Nie ma idealnego Anti-Virus'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najstarszego z 2006 Laptop ASUS F2HF 2GB/SSD 80GB HP*Intel X-25* 320GB/940GML/Core Solo - AntiVirus Avast! nie zamula system.

A ty masz ASUS A540L o wiele wydajniejszy od mojego F2HF.

Panda Free Antivirus - kiedyś było gorzej ale teraz jest lepiej [ma małe wymagania].

Bierz Avast! albo spróbować BitDefender Antivirus Free Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast! Już raz mnie uratował... Ale chyba panda protection wezmę jednak... Panda jest trochę "analfabetyczna" - zwieksz, pelny - reklamy są, ale można je wyłączyć. W ostatnich testach miała też dobrą wykrywalność... Panda czy Avast! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno usuwałem z 2 lapa avg i wgrywałem pandę free, bo się wieszał i czuję, że to przez Avg... Odkąd go avast przejął to chyba zszedł na psy...

A jesteś zadowolony? Jakieś zastrzeżenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gość ft2104 napisał:

Niedawno usuwałem z 2 lapa avg i wgrywałem pandę free, bo się wieszał i czuję, że to przez Avg... Odkąd go avast przejął to chyba zszedł na psy...

A jesteś zadowolony? Jakieś zastrzeżenia?

Gdybym byłbym nie zadowolony z Avast! to bym odinstalowałbym Avast! - Proste.

Odkąd go Avast! przejął to chyba zszedł na psy - podejrzewam że tak

8 minut temu, Gość napisał:

Dzięki Michagm - wezmę Bitdefender Antivirus Free Edtition lub Panda Protection Free Antivirus (Kaspersky Free podobno spami prośbami o jakiejś rejestracji, czy to prawda?)

Tylko nie wiem jak jest Kaspersky Free jeśli spam na e-mail to nie - reklama KRVT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ludzie pisali że jakieś komunikaty im wyskakują o rejestracje w Kaspersky Free

17 godzin temu, Michagm napisał:

Tylko nie wiem jak jest Kaspersky Free jeśli spam na e-mail to nie - reklama KRVT.

Wezmę Chyba ESET NOD32 ANTIVIRUS - są klucze np. DO 2019R... A jak nie to pAndę. Dzięki wielkie za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...