Skocz do zawartości

[Współpraca] Poszukuję pozycjonera do zarabiania w CPA


BadEarner

Recommended Posts

Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze. 

 

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.
 
A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu. 

Zapraszam do współpracy osoby, które: 

 

⦁    Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością 
⦁    są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
⦁    Dysponują wolnym czasem 
⦁    Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze 
⦁    Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego - najważniejszy czynnik
⦁    Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

 

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę. 


Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

 

Adres E-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...