Skocz do zawartości

Bartek poszukuje zespołu czyli pozycjonera do współpracy


Bartekr

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Jak domyślacie się mam na imię Bartek.

 

Widzę, że na forum znajduję się kilka pokrewnych tematów, ale świadczy to tylko o tym, że tematyka cały czas jest żywa i faktycznie oferuję nieograniczone możliwości finansowe a i tak pewnie nie wszyscy poważnie podchodzą do tej specyfiki  Na samym początku prosiłbym admina/moderatora o ewentualne przeniesienie tematu do innego działu, jeżeli temat znajduję się tam gdzie nie trzeba - bardzo zależy mi aby temat nie był usunięty. Temat ten traktuję bardzo poważnie dlatego proszę tylko poważne osoby o kontakt. 

 

Jestem earnerem, który ponad rok temu tworzył współpracę z inną osobą(pozycjonerem) z którym zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z powodu wyjazdu wspólnika(wyjazd służbowy zagraniczny). Następnie serwis otrzymał filtr algorytmiczny od Google i nasz serwis upadł. Po dłuższej przerwie ponownie chce wrócić do tego co miałem tylko z jeszcze lepszymi efektami. 

 

Po co jest ten temat ? Mam dużo pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, jednak sam pomysł nie wystarczy, dlatego za pośrednictwem tego tematu poszukuję osoby, która chciałaby spróbować zarabiać a może i wrócić do tej formy zarabiania jaką jest CPA/PPA/CPI itp. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz posiadać umiejętności i wiedzę na temat pozycjonowania globalnego(traffic zagraniczny). Moja osoba oprócz własnych zadań z pewnością pomoże w kwestii SEO wykonując każde polecone zadanie. Jednak konkretów udzielę wyłącznie osobą spełniających powyższe warunki i które napiszą do mnie na poniższy kontakt. W grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko zależy wyłącznie od nas i naszej ciężkiej pracy.

 

Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanej osoby mój adres E-mail.

 

Adres Email: [email protected]

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...