Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna wybor Ck 104 lanparty czy moze hykker x range


Gość Mandik

Recommended Posts

Gość Mandik

Siema, 

Zastanawiam sie nad nowa klawa bo moja odmawia posłuszeństwa, nie potrzebuje super mega hiper wydajnosci, teraz mam membranowke i mysle fajnie byloby miec mechanika i podswietlenie. Co myslicie o hykker x range? Czy oplacalne jest kupowanie takiej uzywanej klawiatury z niedzialajacym TAB? Za 40 zl? Czy kupie ja i mi sie zrypie do zera? Jedni polecaja ogladalem recenzje po pol roku uzywania i ja chwalili, a inni z gory mowia zeby nie brac tego shitu. Podawali mi propozycje np ck104,  volcano lanparty, oczywiscie uzywane, i chcialbym sue zmiescic w 100zl, wiem ze to malo nawet na uzywke, na ale nie chcem wydawac az tyle na klawe, nie oczekuje nie wiadomi czego, zeby sue nie psula, zeby nie byla najglosbiejsza, podswietlenie, i zastanawiam sie czy z blokiem numerycznym. Teraz mam z blokiem numerycznym nigdy go nie używałem az do czasu gdy cyfry nad literami przestaly dzialac, wiec jest mi to obojetnie bo wybory w takiej kwocie duzego nie ma. Co wy uwazacie, co byscie polecili dla amatora. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć np. Sharkoon albo Everest.

Tańsze: EVEREST Rampage KB-R88 albo EVEREST Rampage SLAYER KB-R11

Droższe: SHARKOON Skiller albo SHARKOON Shark Zone K15/K20/K30 albo SHARKOON MECH SGK2

Klawiatura mechaniczna do tanich nie należy.

Popularna , dobra i tania: ZALMAN K400G albo COUGAR K200/Vantar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...