Skocz do zawartości

Parę sugestii, aby forum było bardziej rarilicious.


JTN5M

Recommended Posts

Witam drogie forum, 

Oto moje parę sugestii, które przynajmniej dla mnie są bardzo ważne: 

-Więc jak wiadomo na każdym forum po przekroczeniu jakiegoś tam pułapu postów (lub jak w przypadku itpc: kiedy forum się tak zachce) jest możliwość zmiany tytułu. Osobiście dziwnie się czuję będąc "świeżakiem", a nie "księżniczką". 

-Druga sugestia jest wzięta z forum itpc. Chodzi mi oczywiście o motywy. Mówiąc szczerze po 5 minutach używania takiego białego forum bolą mnie oczy, a i nie wygodnie się tak czyta. Proponuję, aby była możliwość zmiany kolorów forum (która byłaby w jakimś tam stopniu "edytowalna").

To chyba na tyle. 
Pozdrawiam, Księżniczka JTN5M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest w lekkich odcieniach szarości, ale faktycznie biały przeważa. Niestety tutaj opcją jest albo zapalenie sobie lampki albo przełączenie monitora na "eco".

Bądź używanie f.lux jeżeli nie zależy nam na odwzorowaniu barw. Dobrze by też było mieć monitor flicker free, no ale nie o tym temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bangibang napisał:

Brzydkie te nowe emoji ;_;

Same czarneT_T 

Można jakieś weselsze? 

Na ten moment nie. Są poważniejsze problemy techniczne niż debata na temat koloru emotek, gdzie jeden chce żółte, drugi różowe, a trzeciemu to najlepiej colorpickera zrobić i zapstrokacić forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić wymagania odnośnie działu polecane zestawy.

Jeśli ktoś chce porady odnośnie kupna, upgrade, modyfikacji pc, niech włoży w to trochę trudu i sam zaproponuje jakiś zestaw, poszczególne komponenty, a nie czeka aż banda murzynów z forum zrobi to za niego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gtxxor locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...