Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

3 godziny temu, SMX napisał:

Ja to w ogóle gratuluję cierpliwości za składanie w tej szajsowatej X60, bo mnie to by chyba krew zalała. Kombinowanie jakieś z holderami, wybebeszanie tego... a dajcie spokój ;) Nie wiem co Cię trzymało przy tym papirusie, bo ja to bym chyba tą budę w obieg puścił już na etapie kompletowania loopa i się w Darkforce'a zaopatrzył (chociażby)

Nie było tak strasznie. Nie wiem czy miałeś ta obudowę w rękach ale ja nie podzielam Twojego zdania. Grube blachy, solidna konstrukcja i sporo miejsca w środku. Gdyby nie ten wygląd zewnętrzny to było by całkiem spoko.

3 godziny temu, Igrz napisał:

Kiedyś się mogłem chwalić, bo nawet fajny mi projekcik wyszedł

Teraz ma po prostu działać i być wygodne w podmiankach sprzętu, konserwacji, nawet zdjęć obecnego za bardzo nie mam

 

 

2 godziny temu, Igrz napisał:

Dzięki, dzięki, tylko miał jedną wadę - rozpadał się w rękach

Mało co było na stałę, skręcane itp - w większości na taśmę dwustronną, więc jak wróciłem z wakacji to komp wyglądał jakby podczas mojej nieobecności grasował w nim jakiś szkodnik

Później jeszcze miałem zajawkę na coś niebieskiego, zrobiłem i odechciało mi się modowania

Wrzuciłem wszystko do ślicznej i smukłej Lilianki cała clear look i ty

Eeeeeeeeee nudne tw twoje kompy, ciągle to samo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Igrz napisał:

Dzięki, dzięki, tylko miał jedną wadę - rozpadał się w rękach

Mało co było na stałę, skręcane itp - w większości na taśmę dwustronną, więc jak wróciłem z wakacji to komp wyglądał jakby podczas mojej nieobecności grasował w nim jakiś szkodnik

Później jeszcze miałem zajawkę na coś niebieskiego, zrobiłem i odechciało mi się modowania

Wrzuciłem wszystko do ślicznej i smukłej Lilianki cała clear look i tyle

 

 

 

 

 

 

 

Jak się ta obudowa płaska nazywa ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bakak napisał:

Nie było tak strasznie. Nie wiem czy miałeś ta obudowę w rękach ale ja nie podzielam Twojego zdania. Grube blachy, solidna konstrukcja i sporo miejsca w środku. Gdyby nie ten wygląd zewnętrzny to było by całkiem spoko.

Miałem, mam gdzieś jakieś zdjęcia nawet, zresztą ciągle na sklepie jedna sztuka zalega. O ile co do grubości blach mogę się zgodzić, o tyle spasowanie to tragedia. No mówię... mnie ta buda w niczym nie urzeka, no a w CMie (i pochodnych tejże) miałbyś miejsca pod dostatkiem (cena w sumie też zbliżona natenczas była) Nie skumałem po prostu zupełnie motywacji tego zakupu :P 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę kilka z kolekcji :)

001.jpg

To był bodajże 4790K i GTX 980 na M7F w Obsim 750D

niszczator_4.jpg

A to jest 6600K i 980 Ti Hybrid na Z170 Ex4 w SB600. Złożyłem jako ciekawostkę: LC oparte o AIO

 

11148263_445075052328220_671367449_o.jpg

To jest LC na 5960X. Straszny niszczator, ale do moich potrzeb zbędny.

image.jpg

Chyba 4670K na MPowerce i GTX 970 Asusa.

image.jpg

5960X, Cryorig Ultimate, X99S Gaming 7 i GTX 980 Ti od EVGA w Obsim.

11067882_422716391230753_1182977688_o.jp

Duecik GTX-ów 970 podczas bechowania...

10008524_275858055916588_1520463363_n.jp

Tutaj staroć. Jedno z moich pierwszych LC. i7 3820 i GTX 680


10361427_298748280294232_346860140_o.jpg

A tutaj przebudowa tej platformy: 4820K i R9 290X DC II.

I obecny w dobrym (względnie) świetle

image.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tatry13 napisał:

Nie chce tego tematu smiecic wiec założę w temacie o chłodzeniach lub podobnym. Po prostu nie chce wydac wiecej niz 50zł z wysyłka ,bo nie stąc mnie. A jeszcze płytę z77 muszę kupic ,żeby pogonić 2320 do 4ghz

Zapomij, Sandy podgonisz maxymalnie o 400mhz a i tak to nie lada sztuka i nie zawsze utrzymasz. Dla twojego proca maxem jest 3.5 tak naprawde. To nie 2500 z zegarem 3.7 w turbo ktory da sie jeszcze podgonic do 4ghz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, johniee napisał:

Zapomij, Sandy podgonisz maxymalnie o 400mhz a i tak to nie lada sztuka i nie zawsze utrzymasz. Dla twojego proca maxem jest 3.5 tak naprawde. To nie 2500 z zegarem 3.7 w turbo ktory da sie jeszcze podgonic do 4ghz

 Zobaczymy,coś się zrobi. Ale 2400 szło nawet na 4ghz niektóre sztuki a srednio 3. 8ghz nawet wiec moja 3.7 pociagnie.  Testowałęs moja sztukę ? 

 Tu masz jak gosc go pieknie na 3.7ghz pogonił a w sandy to duzo daje 

W tym tescie tez z mojego wyciagneli 3.7ghz https://pclab.pl/art50000-64.html 

 

Edytowano przez Tatry13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowy szekspirowski dramat:

Niedługo zacznę pracę bez obudowy, mobo na mniej więcej 15-20 cm nóżkach, pod tym bebechy. Za bałagan sorki, ale organizacja kabli w mini cool to dramatvZnVD5V.jpgale organizacja kabli w modecom mini cool to gehenna.

Edytowano przez kosa0flaf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...