Skocz do zawartości

Jaki TV do grania ?


Bakak

Recommended Posts

Ogólnie trochę za mały budżet w porównaniu do wielkości TV. W tym przedziale cenowym to bym celował bardziej w 40 max 42 cale. Pytanie czy zależy Ci na jakości 4K? Chociaż aktualnie wydaje mi się to bez sensu, aktualne konsole nie obsługują takiej jakości (dopiero w przyszłym roku ma wyjść Xbox One Scorpio i PS4 Neo, które mają mieć gry pod 4k) nie wspominając o telewizji. Programy zresztą nie wszystkie dopiero co zaczęły puszczać w Full HD. Też bym sobie odpuści 3D bo zawyżają cenę telewizora a jednak z tego praktycznie się nie korzysta. A producent może wstawić wtedy lepszy inny podzespół do TV który da lepszy obraz. Gdybym ja teraz chciał wymieniać TV to bym postawił na Sony a dokładnie na moedel KDL-42W656A. Jest to rekomendowany telewizor dla graczy. Ma bardzo niski input lag co dla graczy jest jedną z najważniejszych parametrów przy wyborze TV. Znajomy go posiada gra na nim maniakalnie na PS3 oraz PS4 i jest zachwycony. Jednak przy tym TV byś musiał dopłacić bo kosztuje w granicach 2400zł. A do tego jest na pograniczu parametru który podałeś czyli ma 42 cale. Swoją drogą uważam że warto by było odpuścić te parę cali na korzyść świetnego obrazu jaki zapewnia opisany powyżej model od Sony. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie plazmę LG 42PT353, jest to model o natywnej rozdzielczości 1024x768 pix i w zasadzie wystarcza do tego co jest na nim obecnie wyświetlane czyli naziemna TV, a jeśli chodzi o gry to głównie Syn gra w Gry z serii Lego.

Będą to takie zastosowania w 90% przypadków, a od czasu do czasu jakiś Film może czasem podłączę do tego swój komp żeby pograć na dużym ekranie w Wiedźmina 3, czasem w BF4 MP.

Myślałem nad czymś takim: https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-blaupunkt-bla-48-148o-gb-11b-fegbqu-eu

Widziałem jak to gra i szczerze powiedziawszy nie jest źle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Przede wszystkim wybierając telewizor do grania nie warto przesadzać z rozmiarem, chyba, że gracie w dużym salonie - inaczej można oczopląsu dostać :) Ja osobiście posiadam telewizor 32 cale marki LG z full HD i uważam, że to dobry wybór. Na 3D się nie zdecydowałem, bo noszę okulary i i tak bez sensu. Zakup mnie finansowo nie zrujnował, co więcej, jakość obrazu i jego dynamika jest naprawdę w porządku. No i telewizory LG cieszą się dobrymi opiniami. Więc Bakak  skoro masz taki sprzęt tej marki, może po prostu warto zastanowić się nad czymś ciut nowszym i tyle. 

Edytowano przez gtxxor
Skrypt dodaje no-follow jak coś ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...