Skocz do zawartości

Jaki zasilacz do 300zł z przetwornicą DC-DC ?


Tatry13

Recommended Posts

Witam 

 

Jaki byście mi polecili zasilacz ( choć może lepiej się tu ups sprawdziłbym ,ale nie w tej cenie ) ,który będzie łagodził skoki napięć instalacji elektrycznej ?  Niestety moja instalacja w domu jest ...źle założona  i  co chwile mam skok napiec w moim pokoju ostatnio i mi komp wyłącza ,bo  corsair jest dość czuły na to. 

Edytowano przez Tatry13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji nie masz innego wyjścia niż UPS, ale też nie musisz od razu kupować topowego modelu, co Ci podtrzyma komputer przez nie wiadomo ile. Chodzi jedynie o zapewnienie "bufora" pomiędzy zasilaczem a gniazdkiem. Możesz tak naprawdę kupić jakikolwiek relatywnie markowy UPS, np. ECO 500 od Evera i będzie on pełnił rolę filtra, a nie zasilania awaryjnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie coś wystarczy w 100% ? https://www.x-kom.pl/p/171997-zasilacz-awaryjny-ups-ever-eco-500-lcd-500va-300w-4xiec-usb.html Bo gram ,gram i nagle komp dead. I już się o dysk zaczynam powoli martwić :(   Ten Eco 500 tam pisze ze na 50% obciążenia mi podtrzyma kompa przez 10 min ,a modernizuje komputer ( r9 270 i może potem r9 390 wiec byłoby tak 80% obciążenia to z 4 minutki powinien podtrzymać komputer ? 

 

On jest najlepszy w swojej cenie ? Jak tak to niedługo kupuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gtxxor locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...