Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
marsell

Co napisać o sobie na portalu randkowym?

6 postów w tym temacie

Co napisać o sobie na portalu randkowym, aby zainteresować drugą osobe? Poza tym czy na portalach randkowych można znaleźć kogoś normalnego :) ?

0

Troszkę niecodzienne pytanie, ale niemniej jednak pytanie. O ile w relacjach międzyludzkich nie ma jakichś żelaznych zasad, które gwarantują sukces w zainteresowaniu drugiej osoby i nigdy w nie nie wierzyłem, to odpowiadając na drugie pytanie - tak, na pewno można spotkać kogoś normalnego, bo ta forma zawiązywania relacji jest coraz bardziej powszechna na całym świecie i nie ma w tym już nic dziwnego, nawet w dość konserwatywnej Polsce. Na pewno zasada "mniej to więcej" byłaby wskazana, aczkolwiek z racji tego, że jesteś jak mniemam mężczyzną, nie możesz na pewno pozostać całkowicie enigmatyczny bo - choć to się na pewno zmienia w mentalności ludzkiej - od Ciebie zapewne będzie oczekiwany pierwszy poważniejszy krok.

0

Napisać że lubisz komputery, gry, pizzę i laski w rozmiarze 3840 x 2160

0

Ja na kochaj.pl gdzie mam konto napisałam że lubię grać w gry komputerowe i dużo czasu przed nim spędzam. Myślę ze to nakieruje odpowiednie osoby na moje tory, wiedzące że chcą poznać właśnie taką dziewczynę.

0

Jaaaaaaaaaaaa tutaj sie z reklamiarzami rozmawia buuuuuu napisz ze lubisz jak ci w d wsadzaja reklamy.

0

Naturalnie opisać część siebie, nie całość. Zawsze należy pozostawić nutkę ciekawości :)

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0