Skocz do zawartości

Jakie szkolenia i kursy


arhr

Recommended Posts

Pracuję na co dzień w serwisie komputerowym w Krakowie. Mamy różnych klientów: furiatów, spokojnych itd. Różne typy charakterów. Wiem, jak istotne jest podejście, aby rzeczowo i spokojnie wytłumaczyć co i jak i dlaczego to tyle kosztuje. I aby klient zdecydował się na nasze usługi. No właśnie czy takich umiejętności miekkich jak nawiązania dialogu, rozmowy, zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych można się nauczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

witaj.
dla branży informatycznej dobre by były szkolenia z bezpieczeństwa informacji. W wielu miastach są organizowane jak np. tutaj w malon group - to akurat szkolenia we wrocławiu, ale jak zorganizujesz większą grupę to na pewno przyjadą do Ciebie. Ja byłem rok temu i bombowo przeprowadzili. Polecam, ale też możesz poszukać wśród innych organizatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Na pewno każdemu niezależnie od tego jaki zawód wykonuje przyda się szkolenie z negocjacji. Bardzo dobre szkolenie z tej tematyki prowadzi firma Academy of business: https://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/negocjacje,110/ Bardzo ciekawe i bardzo profesjonalne. Wbrew pozorom każdy z nas uczestniczy w procesie negocjacji prawie każdego dnia. Warto cały czas się szkolić i pogłębiać swoją wiedzę. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy nam się to przyda. Najbardziej przydatne jest szkolenie tzw kompetencji miękkich. Warto nauczyć się radzić sobie ze stresem, zarządzać czasem, pracy w grupie, asertywnością. Są to niby cechy, które każdy z nas chwali się, że posiada a tak naprawdę niewiele osób właściwie radzi sobie np z presją czasu czy pracą w stresującej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...