Skocz do zawartości

Ironia losu


gtxxor

Recommended Posts

Tatry... nie żebym chciał być niegrzeczny, ale z czasów kiedy ja sam byłem tam jednym z ''decyzyjnych'' miałem na Ciebie chyba najwięcej raportów, boś takie banialuki tam sadził że to się w głowie nie mieściło, ostatnio też prostowałem to i owo, bo aż w oczy raziło %-) Ja bym przestrzegał Panowie przed jakimiś zbytnim entuzjazmem, bo obecna sytuacja na itpc to jedynie (albo aż) wynik zaniedbań adminki - tj. braku reakcji na jakiekolwiek z postulatów użytkowników i nobilitacji z przysłowiowej d*py. To się da odwrócić jasne... ale paru panoszących się osłów trzeba wykurzyć (albo przynajmniej odebrać im rangę, tak ażeby nie mieli realnego wpływu na wszystko dookoła)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, majkel napisał:

Jak na razie, to Ty masz tutaj 56 postów :P

Czekałem tylko, aż ktoś zwróci na to uwagę XD

edit. już 57

Tak naprawdę, to sabotaż. Dostanę admina za zasługi, dostep do serwerów i wszyscy zobaczą, że tak naprawdę tylko ovc ma rację bytu :)

Edytowano przez 7niebo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy to przyzna, że jeśli jest w miarę mała i co ważne zgrana ekipa to po pierwsze, że lepiej i spokojnie się pracuje w takim otoczeniu to po drugie nikt na tobie nie wymaga rzeczy, które np. nie leżą ci na sercu. Tak samo jest na forach. Wiadomo każde forum z biegiem czasu rośnie, ale jeśli pilnują to odpowiednie osoby mam tu na myśli xora czy smx, chodź z smx nie gadałem nigdy ty tylko znam z zaslyszenia to sukces będzie prędzej czy później. Osobiście nie mam nic do innych ale powoli na forum z net.pl na końcu zaczyna się robić tzn. rozgardiasz który nie jest przyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna robić się ''rozgardiasz'' bo w admince trwa w najlepsze podział niejako na dwa obozy - będący konsekwencją przynajmniej jednej nominacji na ober-moda od przysłowiowej ''czapy''. Jest tam taki jeden osobnik, co to się musi non stop dowartościowywać, bimbając na jakiekolwiek uwagi w swoją stronę (czego by one nie dotyczyły) O kasowaniu nieprzychylnych postów i statusów nie wspomnę, bo to już kpina total. Tak na marginesie... zna ktoś takiego usera, z którym ów osobnik nie miałby ''scysji''? Bo ja prawdę mówiąc nie ;p Reszta ekipy robi co może żeby jeszcze jakoś wyjść z opresji, ale z takim lekkoduchem na pokładzie to iście karkołomny proces ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...