Skocz do zawartości

AnTuTu Benchmark - ranking naszych smartfonów


SMX

Recommended Posts

Apka zapewne większości z Nas znana. Zasady zabawy są bardzo proste. Pobieramy naszą aplikację testującą ze sklepu, następnie poprzez odpowiednią kombinacje klawiszy robimy zrzuty ekranowe dostarczające informacje o wyniku, oraz wersji oprogramowania.

Dobrze byłoby gdyby uzyskane przez nas rezultaty zestawić w odpowiedniej formule, tak ażeby łatwiej to było później pozycjonować, stąd proponuje:

*Nick / Smartfon / Wersja oprogramowania

/Screeny z AnTuTu Benchmark w wersji V6.0

/Screen z Informacji o oprogramowaniu

Rejestracja nie jest wymagana, toteż proponuję (aby uniknąć jakichś niepotrzebnych sprzeczek) upload wyniku w ciągu 10min max po walidacji. W razie jakichś wątpliwości co do miarodajności danego wyniku, tudzież pytań o optymalizacje urządzenia pod kątem testów, służę pomocą. W przeciwieństwie do większości tego typu zestawień w sieci, dostajecie wolną rękę pod kątem softu. Czysty fun - bez spinek. ''Ranking'' obejmować będzie wszystkie systemy mobilne.

PS. Sugestie mile widziane.

Edytowano przez SMX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobno" można z tego też dzwonić...Ot. w ramach ciekawostki 

image.thumb.png.1d692d89f0a13cc3321c23b9image.thumb.png.e16543c0da0eb5b1ccc344b2

PS. Ogólnie powiem Wam że miałem lekkie obawy przed updatem do 9.2.1 nie najmłodszego już zwłaszcza urządzenia. Ale zainstalowałem... i jestem pozytywnie zaskoczony ogólna resposywnoscią systemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...