Skocz do zawartości

Prośba o dodanie kanału RSS, Feedly, itp.


Rav-X

Recommended Posts

Jest to mój pierwszy temat i post, więc witam i miło mi znaleźć się na tym forum.

 

Piszę, bo bardzo bym chciał, żeby twórcy strony dodali możliwość dodania strony, do kanałów RSS. Korzystam z portalu oraz dodatku Feedly dzięki którym jestem na bieżąco z artykułami, newsami i testami, i dzięki niemu najczęściej odwiedzam różne portale technologiczne. Od niedawna bardzo zainteresował mnie wasz portal, bo okazuje się, że są tutaj bardzo ciekawe newsy i testy + fajny design strony i forum. Niestety muszę wchodzić na stronkę "ręcznie" jak sobie przypomnę, że coś ciekawego tutaj przeczytam lub przez Facebooka, z którego za dużo nie korzystam.

 

Feedly niestety nie przyjmuje linka do waszej strony i nie mogę jej dodać do mojego głównego nurtu newsów, dlatego bardzo bym prosił o dodanie opcji, kanału RSS który by to umożliwił. Naprawdę zależy mi żeby otrzymywać z tej strony newsy i inne ciekawostki na bieżąco, pewno jeszcze parę osób też by się tym zainteresowało i liczę, że rozpatrzycie moją prośbę ;-).

 

Pozdrawiam,

Rav-X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...