Skocz do zawartości

Tania klawiatura bezprzewodowa


Rav-X

Recommended Posts

Witam.

 

Mam wyzwanie :P. Potrzebuję kupić niedrogą i sprawdzoną klawiaturę bezprzewodową do +/- 100 zł. Wymagania nie są wygórowane:

- koniecznie bezprzewodowa z dobrym zasięgiem do 5m,

- albo tylko czarna, albo z akcentami czerwonymi,

- pełnowymiarowa z klawiszami numerycznymi,

- bez touchpada,

- bez myszki w zestawie (ale jak będzie to nie szkodzi),

- wersja US, chyba, że jakaś atrakcyjniejsza to w DE.

 

Sprawa nie jest łatwa, dlatego nie ograniczam się tylko do polskich sklepów, mogą być zagraniczne, sprawdzone, z wysyłką do Polski. Nie musi być markowa, ale sprawdzona i warta polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michagm Całkiem ciekawe propozycje. MC-800G bardzo ładna, ale opinie jakie czytałem potwierdzają to co niestety piszesz, więc odpada. KM7580 do poważnego rozpatrzenia, minusem jest to, że strzałki są "zlane" z pozostałymi klawiszami. Ale dzięki temu modelowi na stronie Gigabyte odkryłem KM7590 która wydaje się być jak na razie najciekawszą opcją, tylko kwestia ceny i jak na razie nie mogę jej wytropić w Polskich sklepach. Muszę jeszcze poszperać po necie, może uda się gdzieś kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michagm Dzięki, to już coś obrazuje. Ogólnie jestem załamany, że taki kiepski los spotkał bezprzewodowe klawiatury, gdzie jedyny wybór tak naprawdę jest w najtańszych, ewentualnie Logitech K800 za którego nieźle trzeba zapłacić bo około 400zł, gdzie klawiatur na kablu w tym przedziale miałbym na pęczki i to nawet mechaniczne. Żebym nie był praktycznie zmuszony do klawiatury i myszy bezprzewodowej to bym się nie zastanawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...