Skocz do zawartości

Brak polączenia z internetem ( trójkąt z wykrzyknikiem )


Tatry13

Recommended Posts

Tak. Ale miałem tl wn 722n i 823n i to działało a wsparcia tez oficjalnie nie ma :(

Mam rozumiec ,że mam kupic kabel ethernet 100 metrowy i połączyc kompa :D ?  Bo tyle kabla bym potrzebował.. Moja płyta oficjalnei tez wspierana przez 10 nie jest a przez 8.1 tak a wszystko hula wiec jakies stery musza byc ,bo windows aktualizował,lub stare działają :) 

Spróbowac linuxa z pendrive i zobaczyc czy zadziała ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry piszesz tak chaotycznie, że nie można zrozumieć o co Ci chodzi, albo ja dziś mam kiepski dzień :D 

Rozumiem, że wszelakie testy zrobiłeś i na pewno problem leży na twoim komputerze.
Masz TL-WN725N tak? Działał Ci na win8.1, zaaktualizowałeś system do 10 i nie działa?
To najwidoczniej coś się z czymś gryzie, a na stronie producenta nie ma sterowniki do 10. Więc sprawa zamknięta. Możesz szukać jakiegoś ew. alternatywnego oprogramowania.

Jeżeli Ci działało na 10 i nagle przestało to możesz zrobić 2 rzeczy:
1) wejdź w windows update i tam poszukaj czy nie ma jakieś aktualizacji, zresztą i tak najlepiej zainstaluj wszystkie

2) https://www.tp-link.com.pl/download/TL-WN725N_V2.html#Sterownik - Pobierz sterownik i przeinstaluj, zwróć tylko uwagę na to czy posiadasz wersję v1 czy v2.

 

Takie pytanie, czy system wgl. wykrywa czy masz co kolwiek podłączone do komputera?

Edytowano przez Rexlu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Koniecznie przeczytaj sobie artykuł na temat szybkości łącza: https://www.malbork1.pl/wiadomosci/5401,idealne-lacze - aby mieć idealne łącze, trzeba przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele czynników na nie wpływa. Problemem jak najbardziej może być router, który będąc sprzętem starej daty po prostu nie daje sobie razy z internetem, który otrzymuje. Warto byłoby również zmienić kanał - być może inni sąsiedzi korzystają z tego samego kanału co Ty. Wi-Fi to technologia radiowa i wbrew pozorom - wystarczy kilku sąsiadów, którzy korzystają z routerów, aby zwolnić Twoją prędkość. Spróbuj odpalić internet z kablem, powinno pomóc :) A co do łączności - naprawdę warto zwrócić uwagę na ten artykuł, jest genialny i omawia wszystkie rzeczy, które miał omówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...