Skocz do zawartości

Komputer wolno się odpala i strasznie muli


Gość adam

Recommended Posts

Witam mam problem z komputerem pc otóż jakoś tydzień temu nagle przestał działać monitor tak jakby nie dostawał żadnego sygnału od kompa,rozłączyłem ekran od komputera kilka razy i nagle pomogło.Niestety od tego czasu komputer bardzo wolno się odpala,poza tym gdy jest trochę bardziej obciążony bardzo muli np gdy słucham muzyki z youtube i jednocześnie przeglądam e mail nie wszystkie ikonki się ładują lub po jakimś tam czasie.Poza tym przed tym zdarzeniem nie było problemu z graniem, tak teraz ciężko włączyć grę...

Bardzo proszę o pomoc bo sam nie mam pojęcia co się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę pousuwać zbędne pliki cookies itp programem CCleaner. Proszę przeskanować system programem Malwarebytes Anti-Malware - oba programy są darmowe do pobrania w necie.

Jak to nie pomoże, to będę dalej myślał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to skoro tak, to możliwe,ze procesor jest uszkodzony - ja raz tak miałem i mój komp podobne objawy przejawiał. Puść test obciążeniowy 15min w programie Asus RealBench i zobacz co się stanie.

Jak nie przejdzie testu 15 min i się zawiesi komp itp to możliwe,że to to. I jakie będziesz miał temperatury podczas tego testy na procku podaj. Sprawdzisz je programem Core Temp.

A jaki masz procesor i czy był podkręcany itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przyczyną problemów może być uszkodzony procesor,ostatnio jak ładowała mi się strona z prognozą pogody (kilka map pogodowych i satelitarnych) użycie procesora wzrastało na 100%.

Zaraz zrobię te testy które mi poleciłeś.

Poza tym gdy odpalam komputer po raz pierwszy w danym dniu coś zaczyna warczeć.

Procesor jaki posiadam to amd athlon tm 64 x2 dual core procesor 4800+

Nigdy nie był podkręcany.

Dziękuje za poświęcony czas,ja praktycznie nie znam się na tych sprzętach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...