Skocz do zawartości

Czarny ekran


Gość freaky

Recommended Posts

Dzień dobry. Od razu zaznaczę, że komputery to nie moja bajka, stąd pytanie może wydawać się Wam banalne. Laptop zamulał już od pewnego czasu, pomimo atywirusa i regularnego skanowania każda operacja w tym otwieranie stron internetowych wymagała nie lada cierpliwości z mojej strony. Tydzień temu nastąpił przełom, bo po uruchomieniu komputera na ekranie nie odnotowałem żadnej aktywności z jego strony (ekranu). Jest niepokojąco czarny, jakby wygaszony, bo poza tym słyszę ewidentnie słyszę, że "chodzi". Macie jakieś pomysły, jakie rokowania? Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze może być uszkodzona taśma od ekranu albo sama matryca jak możesz podłącz laptopa pod zewnętrzny ekran/tv jak będzie obraz na zewnętrznym to znaczy ze sama matryca/ taśma jak nie to niestety coś z innymi częściami, równie dobrze może to być i procesor albo pamięci ram nie koniecznie układ graficzny

co do zamulania to pewnie dysk ma juz dosyc wymiana dysku na nowy (najlepiej SSD) daje dużo do pracy nawet do samego przeglądanie internetu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...