Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem - Realtek 269 - High Definition Audio


efflerek

Recommended Posts

Cześć, 

 

miałem problem z mikrofonem na Facebook Massanger, więc postanowiłem przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej. 

Nierozsądnie usunąłem: Nvidia High Definition Device, Sterowniki realtek. Moja karta dźwiękowa to Realtek ALC 269, Moja karta graficzna to 330M. 

W Panelu sterowania, w zakładce dźwięk widnieje napis: Nie zainstalowano żadnych urządzeń audio. 

Gdy instaluje Realtek ALC269 - instalacja przebiega pomyślnie. Kłopoty są ze sterownikiem Nvidia HD audio - gdy instalator dochodzi do instalacji HD Audio, instalacja kończy się niepowodzeniem. Instalowany jest tylko steronik graficzny, NET Framework  i NVIDIA Experience. Wersja sterownika NVIDIA, który próbuję zainstalować to 342.01. 

 

P.S. Instalacja sterowników przez Menedżer urządzeń kończy się zawsze niepowodzeniem. 

 

Co może być nie tak? Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu? Nie ma żadnych dźwięków od tej pory na laptopie. 

 

Linki ze zdjęciami obrazujące problem. 

KJkYSq.png

KZJvoM.png

EOfMFY.png

XMae6q.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

co do sterownika nvidii, to pobierz ze strony NVIDII go ręcznie i zainstaluj wtedy, ale nie przez panel Experience, bo też miałem z tym problem na GTX 1080Ti.

 

Co do dźwięku, to nie wiem niestety ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...