Skocz do zawartości

Ekstra wyprzedaż fajnego sprzętu


Rav-X

Recommended Posts

Witam.

 

Uzbierało mi się trochę nowego lub praktycznie nowego sprzętu, którego chcę sprzedać.

 

Na początek galeria zdjęć co mam do sprzedania, a pod nią krótkie opisy:

 

JQ91Z2K.jpgVsA5KB9.jpg7iYcfI3.jpgJdPkpta.jpg

 

  1. Serwer plików NAS QNAP TS-231P - (specyfikacja) - praktycznie nowy, używany zaledwie od poniedziałku 30-04-2018 r. Jak ktoś potrzebuje, to mogę się dogadać w sklepie żeby wystawić faktórę VAT na firmę. Cena 700 zł + koszt wysyłki 15 zł.
  2. Mysz przewodowa gamingowa HyperX Pulsefire FPS HX-MC001A/EM - (specyfikacja) - nowa, nigdy nie używana, oryginalnie zapakowana. Brak dowodu zakupu, jest to nagroda z konkursu. Cena 130 zł + koszt wysyłki 15 zł.
  3. Słuchawki dla gracza CA Viper CA-1708 - (specyfikacja) - nowe, nigdy nie używane, oryginalnie zapakowane. Brak dowodu zakupu, jest to nagroda w konkursie (były w zestawie z powyższą myszką). Cena 80 zł + koszt wysyłki 15 zł.
  4. 3 sztuki power banków Qoltec 8000mAh 51799 - (specyfikacja) - nowe, nigdy nie używane, oryginalnie zapakowane (zalakowane). Brak dowodu zakupu, otrzymałem je w rozliczenia. Cena 40 zł + koszt wysyłki 15 zł za jedną sztukę.
  5. Apple iPhone SE 32 GB Space Gray - (specyfikacja) - używany, zdjęcia i szczegóły na aukcji Allegro: LINK. Cena 1049 zł z darmową wysyłką.

 

Możliwość wystawienia na Allegro, wtedy trzeba doliczyć + 6% prowizji dla Allegro. Wysyłka paczką priorytetową za pomocą Poczty Polskiej.
W razie pytań można się kontaktować za pomocą forumowego PW lub e-mail: [email protected]
 

Edytowano przez Rav-X
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...