Skocz do zawartości

Reaktywacja Forum


Drzemor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie, po to poświeciliśmy 3 dni aby to forum wróciło, żeby je rozruszać, jak nie teraz to nigdy;) Zatem działajcie piszczcie uwagi, od jutra startują nowi admini i moderatory, będziemy was słuchać i dostosujemy Forum do tego jak chcecie aby wyglądało i było waszym nowym internetowym domem :P

https://forum.ithardware.pl/topic/1297-forum-reaktywowane-uwagi-techniczne/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mar_s napisał:

Nic dziwnego Łukaszku, nie nerwuj się, idź lepiej te pasty testować bo niedługo będę sprzęt zmieniał to chętnie poczytam. 

O panie, ja się nie denerwuje, tylko wyjaśniam :) Pasty muszą poczekać inne tematy są teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Największy ruch widzę w topicu xkomu. Ludki przychodzą wysępić magiczne 3 dychy rabatu :f. Jest topic na labie, kto gdzie planuje przejść w razie jakby zamknęli forum, no i niestety dużą przewagę w ankiecie ma purepc - którego ja osobiście nie trawię, potem bench i ith. Musicie coś sami z siebie zadziałać, żeby był ruch ludzi zakładających dyskusje tematyczne czy offtopy, bo każdy potencjalny nowy user, jak zobaczy, jak się sytuacja ma obecnie z forum ith, to poleci zarejestrować się na pure i tam będzie trzaskał posty w newsach, bo forum też mają kaput. Czasu trochę macie, bo wydaje się, że lab rok, a może i więcej postoi. I oby jak najdłużej, bo jeśli jednak padnie, to nawet jeśli połowa przejdzie na pure, to reszta rozsypie się po necie i już nigdy nie będzie tak samo. Serio nie wiem, co byście mogli zrobić legalnego na szybką poprawę. Budowa aktywnej społeczności nie jest prosta i myślę, że jeśli chcecie mieć kiedyś nadzieję, na część ludzi z forum pclab, to najpierw musicie zbudować pewien aktywny rdzeń, który będzie sprawiał, że będzie jakieś życie na forum. A nielegalnie, to kupić z 10 chińczyków, nauczyć polskiego i dać im listę tematów które mają zakładać i o których mają pisać 18/24h:E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mar_s napisał:

Każdy dostanie 2080 Ti z prywatnych zapasów Kalusa, musisz tylko napisać minimum 14 stronicowy elaborat o tym który portal IT jest najlepszy, i dlaczego właśnie ITH.  :E

Dobra, wrzucę zadanie na Braily i zaraz będę miał ;d 

3 minuty temu, Kelam napisał:

Największy ruch widzę w topicu xkomu. Ludki przychodzą wysępić magiczne 3 dychy rabatu :f. Jest topic na labie, kto gdzie planuje przejść w razie jakby zamknęli forum, no i niestety dużą przewagę w ankiecie ma purepc - którego ja osobiście nie trawię, potem bench i ith. Musicie coś sami z siebie zadziałać, żeby był ruch ludzi zakładających dyskusje tematyczne czy offtopy, bo każdy potencjalny nowy user, jak zobaczy, jak się sytuacja ma obecnie z forum ith, to poleci zarejestrować się na pure i tam będzie trzaskał posty w newsach, bo forum też mają kaput. Czasu trochę macie, bo wydaje się, że lab rok, a może i więcej postoi. I oby jak najdłużej, bo jeśli jednak padnie, to nawet jeśli połowa przejdzie na pure, to reszta rozsypie się po necie i już nigdy nie będzie tak samo. Serio nie wiem, co byście mogli zrobić legalnego na szybką poprawę. Budowa aktywnej społeczności nie jest prosta i myślę, że jeśli chcecie mieć kiedyś nadzieję, na część ludzi z forum pclab, to najpierw musicie zbudować pewien aktywny rdzeń, który będzie sprawiał, że będzie jakieś życie na forum. A nielegalnie, to kupić z 10 chińczyków, nauczyć polskiego i dać im listę tematów które mają zakładać i o których mają pisać 18/24h:E.

 

 

Wiesz rabacik zawsze dobry - ja musiałem kupić słabsza obude bo brakło mi własnie 3dych o ktporych piszesz wiec zawsze jakiś rabat jest na propsie+

Na forum od pewnego czasu pojawiają się coraz to ciekawsze i nowsze tematy! Aktywność rośnie wraz z czasem :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...