Skocz do zawartości

Propozycje HBO GO


sido107

Recommended Posts

Jako że gra o tron się skończyła i nie ma co oglądać, skusiłem się na serial Czarnobyl, i muszę powiedzieć, że warto go zobaczyć. Film opowiada o tym, jak doszło do katastrofy w elektrowni atomowej i jakie grzechy tam popełniono. No powiem mocny materiał, ale bardzo dobrze się ogląda i polecam.

 

image.thumb.png.3a385e7b801a8f8290b1a000dac615ed.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. 3 odcinki i zrobily robote. Polecam tez obejrzec stary, fabularno-dokumentalny film "Katastrofa w Czarnobylu" (Discovery). Oczywiscie poza HBOGO - fajnie przedstawia minuta po minucie to co sie dzialo przed katastrofa i jej moment :)

 

A poza tematem to standardowo polece - stary ale dobry IT CROWD i Big Bang Theory :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Lekki odkop, ale dodali niedawno do hbogo wszystkie starwarsy. W sumie filmy, to tam kij, ale jest też 5 sezonów The Clone Wars 

https://hbogo.pl/seriale/gwiezdne-wojny-wojny-klonow/sezon-1

Nigdy nie oglądałem wszystkich odcinków, tylko pojedyncze, więc teraz sobie nadrobię:jupi:. Akcja dzieje się chyba przed filmową Zemstą Sithów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hbogo nie jest złe. Polecić mogę od nich zwłaszcza dwa moje lubione seriale - The Sopranos i Rome. Jeśli jesteś młody, to całkiem prawdopodobne, że tego nie oglądałeś. Możesz sobie na kompie i na phonie coś tam looknąć - np. w autobusie, pociągu czy coś. Albo i w domu. Abonament, to jak za waciki wychodzi. Sam telewizor u mnie jest w użyciu w sumie tylko na vod z kablówki, a samą kablówkę mam już tylko z przyzwyczajenia :E. 95% jak już coś oglądam, to w necie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...