-
Postów
10 093 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
16
Odpowiedzi opublikowane przez galakty
-
-
Ścierwojad mnie ubił
Ale drugi, pierwszego ubiłem!
Nie grałem w oryginał, ale klimat jest
-
3
-
-
A ciul, mam wolny piątek, kupiłem kluczyk
-
1
-
1
-
1
-
-
Tu się zgodzę, porównywać trzeba automat do automatu, dlatego też takie wersje wybrałem. A wyposażenie w przypadku Grande Panda wydaje się podobne jeśli nie identyczne, jak w elektryku nie ma nawet automatycznej klimatyzacji, to nic tam lepszego nie będzie.
Zresztą to FIAT, co tam może być lepszego? Chyba lepiej jakiegoś VW/Renault wziąć do porównania cennika.
-
13 minut temu, jankooo napisał(a):
Mam 35h, ciągle 1akt, nie ma crashy poza błędami przy wyłączaniu gry (komunikat o błędzie ue5). To raczej kwestia stabilności sprzętu, aktualnego softu lub też niektórych konfiguracji soft/hardware.
Jeśli bugi mi się trafią to pewnie we własnym zakresie naprawie (oby nie).
Kolonia czeka na ciebie
Przecież piszą że 2/3 akt są problemy i nie idzie misji robić... Ja mogę i 100h w akcie 1 spędzić, co to zmienia?
-
Ta fama będzie się za nimi długo ciągnęła, ja pewnie zostanę przy MSI/Gigabyte.
-
Ja mam WheelstandPro i przykręcone do bazy, krzesło na stopkach zamiast kółek i jest stabilnie. Najlepiej to by było mieć porządny rig, ale nie każdy ma miejsce
-
Czyli nie ma co na razie instalować? Nie chcę trafić na takiego buga co mi grę uniemożliwi, bo wyleci do kosza i drugi raz nie podejdę.
-
Trochę beka w sumie
-
Jak ktoś nie planował sadzać 9800X3D to spoko, ale jak brał najtańszą płytę i potem płakał że mu cepa spaliło, to mi nawet nie żal
-
52 minuty temu, leven napisał(a):
Anomalie ? Vram przesadzam ?
Zobaczymy
Idziesz na wydajność bez zrozumienia pojemności Vram. Przykra sprawa
Ja to słyszę od 3 lat kiedy kupiłem 4070Ti. Wciąż 12GB wystarcza do 1440p, zanim zabraknie VRAMu to wydajność i tak nie wyrobi i trzeba będzie zejść oczko w dół - mniej VRAM.
Tobie też by się przydała ranga Choroszcz.
-
3
-
2
-
-
W dniu 11.06.2026 o 13:20, MrKetiw napisał(a):
Próbowałem, niestety dla mnie ta kolorowa obwódka wokół czcionki tak mocno razi w oczy że pracuje mi się wyjątkowo niekomfortowo.
Albo panel 4K, albo Tandem WOLED, ja mam 1440p na 27" i czcionki prawie jak w IPS, ale miałem WOLED 1 gen to ciężko było na tekst patrzeć i też obiło się prawie o zwrot.
-
1
-
-
12GB w zupełności wystarcza, przestań bzdury gadać.
-
2
-
-
HDV były kupowane bo były najtańsze, jakby te 50-100 zł więcej stanowiło problem gdzie podstawka służy latami.
-
2 godziny temu, huudyy napisał(a):
To ile ty wrzucasz te butelki? Mi schodzi tak z 3 sekundy na jedną maks, łącznie byłem tam 4 minuty może
Idź w sobotę w południe, a nie rano/wieczorem.
-
Nie chce mi się rozbierać cennika na części pierwsze, podstawowe wyposażenie jest identyczne, manualna klimatyzacja i ten sam zestaw multimediów. Na pewno nie wpakowali tam osprzętu za 20k.
-
4 godziny temu, 8V32 PcLab napisał(a):
Elektryk miał być tani bo mniej skomplikowany, i nie baterie nie są drogie, bo ta kosztuje 250-400 za 1kWh
Są droższe bo nie ma popytu i są gorsze od ICE/hybryd. Proste.
Jak będzie ich więcej na rynku i zaczną realnie konkurować z hybrydami, to ludzie się przesiądą i ceny spadną. No chyba że UE zacznie sztucznie ograniczać podaż ICE/hybryd.
I wciąż jak ktoś nie ma możliwości ładowania w domu, to ekonomicznie takie auto nie ma totalnie sensu. Tylko problemy stwarza.
5 minut temu, DjXbeat napisał(a):A jak z wyposażeniem tych wersji? W spalinowych skrzynia manualna czy automat jak w elektryku ? Silniki o podobnej mocy ?
Ostatnio robiłem porównanie wersji spalinowych z elektrycznymi przy takim samym poziomie wyposażenia i różnica dość mocno topnieje

Benzyna jest tylko w manualu więc trzeba hybrydę patrzeć.
Hybrydowy POP - 81800
Elektryczny POP - 107000
Moc napędu zbliżona.
-
Szybkie mycie i felgi przed trasą, dolany płyn do spryskiwaczy.
-
Pytanie nie do mnie ale odpowiem bo podobnie robiłem - i tak i nie
Kierownica sama w sobie nie robi aż tak dużo, bardziej Load Celle pomagają, aczkolwiek w takim LMU jak się jeździ autami pokroju LMP2 czy HY to mocna baza DD pomaga z tego powodu, że szybciej łapiesz nadsterowność i łatwiej kontrować.
-
Godzinę temu, Lameismyname napisał(a):
No powinna. Czekam, czekam i nic
Ale ja sobie żartuję, takiej ceny nie będzie
Wejdą Super i zabawa od nowa
Wracając do tematu, 2600 zł za 9070XT to niezła cebula i karta na lata. Za tyle to się nawet FSR polubi
-
24 minuty temu, Kyle napisał(a):
Mi się nie podobają ogromne oczka tego grilla w AUDI (tak, że damską dłoń chyba można włożyć). Przy takich "dziurach" to cały ptok wleci w chłodnicę.
Ptak ptakiem, zwykłe kamienie na drodze zrobią sito z chłodnicy.
-
Ta skrót myślowy
Ja bym chętnie poczekał na nowszą, ale pytanie ile to potrwa skoro przy okazji dodatku tego nie robią.
-
1 minutę temu, Art385 napisał(a):
9070XT za 2.6k
Mega cena na dzisiaj. Przy takiej to 5080 powinna za 4000-4200 zł latać
-
Lampy spoko, ale nie podobają mi się ogromne grille jakoś
-
22 godziny temu, Karister napisał(a):
Ja na szczęście cztery lata pod rząd trafiłem z pogodą nad Bałtykiem, a potem uznałem, że pora na Hiszpanię i akurat w Polsce tego lata była tragedia. Fart, na którym nie chcę dalej polegać. Skoro już płacić, to za coś pewnego. No i w ogóle wyjazd w inny klimat jest atrakcyjniejszy, bo zawsze to coś odmiennego od tego, co się ma na co dzień.
Ja na Costa Brava już drugi raz lecę tak nam się spodobało
Hotel z basenem ale bez all inclusive, bo chcemy trochę pojeździć i jeść lokalnie.

Gothic 1 Remake
w Gry komputerowe (PC)
Opublikowano
Miałem jakąś połowę życia i nawet do starego obozu nie doszedłem