-
Postów
81 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Mpro
-
-
Jeżeli ktoś kupił ostatnio kartę RTX 50x0 i dostał voucher od nvidii w postaci kodu na grę Resident Evil Requiem to chętnie odkupię jeżeli cena będzie dobra
-
Godzinę temu, ju-rek napisał(a):
Nigdy nie narzekaj, że jest źle, zawsze może być jeszcze gorzej
https://www.telepolis.pl/tech/sprzet/ceny-miedzi-cyny-kryzys-hardware
czyli zasilacze pójdą do góry następne
-
-
4 minuty temu, rdk napisał(a):
Co to za laptop?
TUF a16
-
18 minut temu, rdk napisał(a):
Ciekaw jestem, czy te CL34 (G.Skill?) jest warte tej dopłaty w porównaniu do standardowych CL40.
Masz integrę czy dodatkowe GPU?nie mam w ogóle integry w lapku, tylko GPU
-
2 minuty temu, bourne2008 napisał(a):
Ale ja tobie nie odpowiadam.
ale zawsze możesz
-
Teraz, bourne2008 napisał(a):
ale ja biere so-dimm do lapka
-
kto by pomyslał, że bede musiał kupić ram 2x16gb ddr5 cl34 4800mhz za 1399 zł
co za czasy
-
2
-
-
Kupienie dwóch kości osobno DDR5 kingstona wychodzi taniej niż w pakiecie 2x16gb. Zakupienie osobno może zrobić jakieś problemy dla działania w dualu ?
-
6 minut temu, Lameismyname napisał(a):
@Mpro Jeżeli tak, to bierz. Ja zawsze staram się dobierać identyczne kości dla pewnej kompatybilności.
no wlasnie jedną kość miałbym oryginalną sk hynix 4800 CL40 a ta kupiona to byłby kingston 4800 CL38. Powinny się dostosowac chyba do siebie obie nie ?
-
1 minutę temu, Lameismyname napisał(a):
Normalnie takie pamięci chodzą w okolicy 600zł.
Zadaj sobie pytanie czy Ci są realnie potrzebne, czy jednak dajesz się wpędzić w ten wir paniki i niedoborów.mam laptopa z 16gb ram, przydałoby się chyba kolejne 16gb dla komfortu pracy
-
Mam możliwość zakupu do laptopa ram po zwrocie 16gb ddr5 4800Mhz CL38 za kwotę ok 450 zł. Warto w tej cenie w obecnych czasach ?
-
W x-komie są odklejeni z cenami, zawyżają rzeczywistość zawsze cenowo. Od dłuższego czasu nic tam nie kupuje.
-
1
-
-
Potrzebuję Windows 10 pro, którego nie da się kupić, a kluczom z allegro nie ufam. Czy jeżeli kupię Windows 11 PRO stacjonarnie, to czy na jego kluczu będę mógł postawić Windows 10 Pro? ktoś to robił, sprawdzał?
-
@ITHardwareGPT skąd na tej aukcji ktoś sprzedaje klucze windows 10 skoro sam microsoft już ich nie sprzedaje? czy to nie jest jakaś sciema? albo produkt nieoryginalny?
https://allegro.pl/oferta/microsoft-windows-10-pro-esd-32-64bit-14183236086 -
9 minut temu, Pitt_34 napisał(a):
@VRman kolego miej litość, skróć te swoje wypowiedzi, już tyle razy byłeś o to proszony, spoiler itp....
Serio trzeba sporo przewijać na telefonie....
Nie przesadzaj, zamiast 1 raz, wystarczy 2 razy przesunąć jego wypowiedź żeby zejść niżej
-
9 godzin temu, leven napisał(a):
ale te newsy są z kwietnia i maja 2025
już od dawna nakładają tego mniej
-
1
-
-
2 godziny temu, leven napisał(a):
Mo ale żel czy to w poziomie, czy w pionie i tak wypłynie. W pionie się wyleje na PCB i zabrudzi resztę budy. W poziomie rozleje się "tylko" na PCB karty.
Termopady od lat się sprawdzają
Nic nie wypłynie, to że nazwano to żel nie znaczy, że jest żelem
ten "żel" ma konsystencję jak pasta do procesora, tylko jest jeszcze bardziej gęste
-
akurat Gigabyte od zawsze słynął z cichych cewek, natomiast nie wiedzieć czemu wszyscy się spuszczają nad ASUSami, które o ile chłodzenie mają ok, to cewki tych kart grają koncert w prawie każdej karcie.
-
4
-
-
ja tam w laptopie mam DDR5, w kompie DDR4 32GB. Dopóki się nie zepsuje wszystko jest ok. Jak się zepsuje to wydam jednorazowo 2000 zł i kupię ram i już. Nad czym tu ubolewać jakbyście mieli na to wpływ
Jest problem z ramem, to i kiedyś się skończy
-
2
-
2
-
-
40 minut temu, Totek napisał(a):
Teraz dla kontrastu znowu dają za mało tego żelu, na moim windforceu pamięci były pokryte tak na 75%
Dostałeś gwarancję na 4 lata prawda? To lej na to. Po 4 latach albo wymienisz kartę, albo kupisz sobie termożel i zmienisz go na nowy
ja nie zamierzam tam zaglądać dopóki temperatury są ok
-
1
-
-
3 minuty temu, VRman napisał(a):
Co do potrojenia, to mam nadzieję, że to CPU hamuje, bo 2060Super jest na poziomie topu z początku 2016, bo pomiędzy 980Ti a 1080Ti (wersja Titan debiutowała w czerwcu 2016) a kiedyś potrojenie to się dostawało po dwóch latach
Apropo termożelu. Ja myślałem, że tylko Gigabyte'y to mają.
To ta też ma wypływający żel?
Jeszcze powiedzcie, że Inno3D X3 SSF też go ma..
CPU nie hamuje z tego co widzę po paramterach. Wprawdzie mam I7-12700K ale to wciąż bardzo dobry procesor, który ma moc.
-
41 minut temu, GrimlocK napisał(a):
Karta jeszcze leży w sklepie
jest jakis kod na kartonie, aby sprawdzić która to wersja? Moja obudowa jest naprawdę mała i już przy obecnym rx7800xt jest niezły piekarnik.
będzie na opakowani to V1, kupuj i się ciesz. V2 omijałbym.
-
27 minut temu, Radio Tirana napisał(a):
Jeżeli masz Windforce w wersji v2 to klikaj zwrot do sklepu, ponieważ producent postanowił zaoszczędzić i okroił chłodzenie względem V1.
także powinien się cieszyć z termożelu jeżeli ma V1. Przynajmniej chłodzenie lepsze. Widziałem filmiki, że V1 to nawet temperatury niższe o 10 oC w porównaniu do V2. W V2 zrobili zwykłe termopady i do tego okroli chłodzenie z rurek chyba.

SN7100 1TB vs KC3000 2TB - a może coś innego?
w Nośniki danych
Opublikowano
Lepiej Samsung 990 Pro 4TB
czy
Sandisk 4TB M.2 PCIe Gen4 NVMe Black SN850X ?
Czy wersja samsung 990 Pro z radiatorem coś daje? mam jakieś radiatory do swojej płyty głównej w zestawie (MSI Mag Z690 Tomahawk)