Skocz do zawartości

lokiju

Użytkownik
  • Postów

    929
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez lokiju

  1. https://www.facebook.com/tvn24plus/posts/pfbid02uofGDFUFRD53gkfqKQMBBJy8mfzCCtavfrXGGXJd8GQHW3ThuzxnYrypeMBWRuMjl?comment_id=947322707764481&reply_comment_id=1174580114611762

     

    Po komentarzach widać skąd się wziął taki Majtczak. Jakoś 80% komentujących to by chciała jechać ze 120 km/h w zabudowanym bo przecież jadą bezpiecznie i patrzą na drogę. Padają też argumenty, że samochody są coraz to bardziej bezpieczne itp. To skąd kwik o SCT jak to tylko dotyczy starych gratów, którymi ponoć nikt już nie jeździ? Pada też inny argument, że jak 80% kierowców łamie ograniczenie prędkości to oznacza, że prawo jest złe. Czyli jak dużo rowerzystów jedzie jezdnią a nie DDR to też oznacza, że prawo jest złe.

  2. 7 godzin temu, duniek napisał(a):

    ostatnio tez mialem goscia na blueraya - milion pytan, na koncu on odbierze osobiscie (niewem jaki sens jak paczkoamt free), prosi o tel, 

    a na koncu - jednak troche drogo :D, na szcecie kupił kto inny - wystawilem drugi taki sam w tej samej cenie - 2h wisialo - zaluje ze nie dalem 100 drozej :E 

     

    U mnie zaczęło się od "za ile ostatecznie do oddania" a skończyło na "tak biorę odezwę się jutro". Od razu wiedziałem, że się nie odezwie i miałem rację. Muszę czekać na drugiego kupującego co pewnie trochę potrwa bo mam dość wysoką cenę. Jak się sprzedaję od lat to od razu można ocenić po stylu pisania z kim ma się doczynienia. W 99% przypadków jestem wstanie stwierdzić czy ktoś rzeczywiście chcę dokonać zakupu czy tylko marnuje mój czas.

  3. Wioślarz też ci się znudzi jak będziesz "płynął" do pustej ściany. Miałem już rower stacjonarny jak i trenażer ale taki bez zwifta i w obu przypadkach po jakimś czasie mi się znudziło. Dlatego zainwestowałem w zwifta i teraz mam zupełnie inne odczucia. 

     

    Ps: Wioślarza też testowałem i raz na tydzień fajna opcja ale nie częściej.

  4. 5 godzin temu, galakty napisał(a):

    Tak na pewno się przejmują łapkami w dół na YT xDDDD

    Ty widziałeś jaką mają kapitalizację? I konkurencję? Mogą spać spokojnie.

    Jak sam zauważyłeś mogliby olać gaming a ciągle się w to pchają a kurtka się później tłumaczy, że coś źle zrozumieliśmy. Po co marnować w takim razie swój czas i energie. Reasumując, na swój sposób mniej lub więcej ale jednak się przejmują i mają w tym jakiś cel.

  5. 2 godziny temu, duniek napisał(a):

    jestem ciekawy o co tu chodzi

    O ludzką głupotę, ostatnio na grupie na FB ktoś się żalił, że mu sprzedający zaproponował niższą cenę po tym jak on polubił jego przedmiot. Na Vinted jest taka opcja, że sprzedający może zaproponować inną cenę osobie, która polubiła jego przedmiot. Samo vinted zachęca by tak korzystać z tej opcji. W komentarzach zleciała się cała chmara wiecznie obserwujących i nic nie kupujących, że to niegrzecznie tak proponować niższą cenę itp. To są ludzie, którzy obserwują przedmioty przez lata i nigdy ich nie kupują. Nawet jak mam na jakimś przedmiocie z 20-40 polubień to i tak po jakimś czasie wystawiam na nowo bo wiem, że i tak nie kupią nawet jakbym obniżył cenę o 90%. Tego też już próbowałem by sprawdzić czy to ma znaczenie.

  6. 11 godzin temu, Boldwyn napisał(a):

    @lokiju To komentarz do tego filmu:

    https://www.facebook.com/reel/1411695834088212

    Taksówkarz skręca na zakazie i bez kierunkowskazu ale oczywiście wina rowerzysty BO CMENTARZE PEŁNE TYCH CO MAJĄ PIERWSZEŃSTWO

    Tak do tego. Niektórzy to nawet nie są wstanie zauważyć znaku zakazu na filmie bo to im nie pasuję do ogólnie przyjętej narracji o złych rowerzystach. Wygląda na to, że ci co jadą samochodem mogą wszystko a inni mają uważać bo inaczej nie będzie można bezkarnie łamać prawa. 

  7. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że to główny powód spadków, które trwały latami tylko dodatkowy impuls do tego, że będzie gorzej. Po drugie nie ma tu żadnej abstrakcji bo AMD zostało zgruzowane w komentarzach za newsa z Xboxem. Głównie dlatego, że Redstone jest w rozsypce i brak FSR4 na innych kartach a tu zapowiadają już Diamond. Oliwy do ognia dolały też plotki o tym, że to będzie RDNA5 only.

  8. Nie nazwałbym ludzi z branży płaczkami. Teksty typu wszyscy biegną są słabe a dane są niepodważalne. AMD traci udział w rynku i dobrze im to wychodzi. Olewanie ludzi, którzy kupili topowe karty RDNA3 im nie pomoże.

     

    Diamond i tak wyjdzie na PC i nie zdziwie się jak będzie tylko na RDNA5. Co za czasy nastały, że NV jest bardziej pro konsumencka.

  9. Nie ma to znaczenia, zapowiadają kolejną iteracje FSR z ficzerami, które już miały być przy Redstone i nic z tym nie robią. Równie dobrze mogli to nazwac FSR :kupa:. Do tego brak FSR 4 dla RDNA2/3 i wiele można jeszcze wymieniać. Zresztą ten Xbox to będzie bardziej PC niż konsola. 

     

    Dalej podtrzymuje, że projekt pt. 0,1% udziału w rynku GPU został odpalony. Ci co liczyli na FSR4 powoli uciekają do Nvidii.

  10. Nigdy nie narzekałem na to, że zmieniając sprzedającego mógł mi się zmienić przewoźnik. Z allegro korzystam od lat i wiem, że opcje dostawy mogą się różnić w zależności od kogo kupuję. Myślę, że wprowadzenie opcji preferowany przewoźnik i sposób dostawy załatwiło by problem. Ewentualnie opcja sortowania według odległości od punktu odbioru. 

  11. Jeszcze by się przydał taki Konfitura do osób, które nie zbierają kup po swoim psie. Po zimie wszystkie trawniki i chodniki zasrane tak, że się nie da przejść. Wymówki mają podobne jak u samochodziarzy czyli śmietnik za daleko, nie będę zbierał bo jestem wolnym człowiekiem, można ominąć lub to co jest na dworze to już nie mój problem, inni śmiecą to ja też mogę itp. Jak im zwrócisz uwagę to stają się agresywni. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...