Skocz do zawartości

lokiju

Użytkownik
  • Postów

    929
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez lokiju

  1. Gdyby system działał wszędzie tak jak w okolicznym Auchan to by było zdecydowanie lepiej. Są dwa automaty, które cały czas działają i mają odpowiednie zaplecze przez co nie dochodzi do sytuacji, że jest on nieczynny z powodu przepełnienia. Po oddaniu butelek wystarczy iść na informacje z wydrukowanym voucherem i od razu dostaje się gotówkę. Nie trzeba o nic pytać, prosić itp. Panie z obsługi wiedzą co robić. 

  2. 6 godzin temu, Pawcio napisał(a):

    W marcu jedna z firm produkujących pamięci, ma zauważalnie obniżyć cene na Polskim rynku, bo się nie sprzedaje zalegając na półkach magazynowych w hurtowni.

    Goodram? Tak się w sumie zastanawiałem, że jakby jakieś firmy miały upaść to dobrym przykładem byłby właśnie Goodram. Oni w zasadzie produkują tylko ram i dyski czyli rzeczy, które cenowo wystrzeliły w kosmos.

  3. W dniu 22.02.2026 o 11:46, ODIN85 napisał(a):

    14 stopni w słońcu:cool: Już po zimie:yuppie:

    Czytałem, że na początku marca ma wrócić mróz a miejscami śnieg. Chyba chodziło o północ kraju. Dzisiaj o 5 rano przejście 1 kilometra zajęło mi 20 minut. Wszędzie lodowisko a taki mokry lód jest mega śliski. 

  4. Z doniesień medialnych wynika, że ta nauczycielka przez 2 lata nie okazała żadnej skruchy bo nie potrafiła nawet wydusić głupiego przepraszam cały czas się wszystkiego wypierając. Dopiero jak sprawa została nagłośniona przez Uwaga TVN to kobiecie zmiękła rura i się przyznała do winy. To wszystko wygląda na próbę ratowania własnej skóry. Zero refleksji nad tym co się stało.

     

    Wy też jak na coś najedziecie tak, że wam się cały samochód podniesie to mówicie sobie aaa chu..z tym jadę dalej? Bo to akurat potwierdzony fakt, że w momencie najechania na dziewczynkę aż cały samochód się podniósł do góry a ona jechała dalej jakby nic się nie stało. 

     

    @Slayer Z tego co czytam prokuratura zarzuca jej niezachowanie szczególnej ostrożności i brak należytej obserwacji drogi. Czyli gapiła się wszędzie tylko nie na drogę i tragedia gotowa.

     

    @NotQuiteTrochę poczytałem i jest tak jak pisałeś. Kobieta wjechała tam na pewniaka bez zachowania ostrożności i nie obserwowała drogi przed sobą. Tak wynika z tego co jej zarzuca prokuratura. 

     

  5. @Pan MateooTo, że coś było akceptowane nie znaczy, że zawsze tak będzie. Wszystko wskazuję na to, że tolerancja się kończy. Społeczeństwo też się zmienia i nie każdemu może się to podobać. Jestem przeciwnikiem jazdy po chodniku i nie mam z tego ani grosza. Oglądam konfiture i wiem, że ma z tego pieniądze ale dzięki niemu też w niektórych miejscach postawiono słupki. Co może zwiększyć bezpieczeństwo pieszych jak i rowerzystów. Bo kierowcy też sobie roszczą prawo do infrastruktury dla rowerów. Bo ciężko przejść dodatkowe 100m.

  6. @Pan MateooNo nie wydaje mi się. Samochodza często zaognia sytuację ale konfitura akurat jest bardzo spokojny. Zwrócenie komuś uwagi i powiedzenie by odjechał to nie jest powód by wyzywać i skakać do kogoś z łapami. To ci jeżdżący po chodniku są źródłem materiałów dla konfitury na, których on później zarabia. Konfitura często nawet do kogoś nie podchodzi a robią to kierowcy, których bardzo boli, że ktoś filmuje jak łamią prawo. 

     

    Nic nie usprawiedliwia jazdy po chodniku. Robienie wyjątków bo coś tam to prosta droga do tego by każdy robił co chcę. 

     

     

  7. 59 minut temu, Zas napisał(a):

    Choć wydaje się, że nauczycielka powinna coś zobaczyć zanim podjechała na tyle blisko, by stracić dziewczynkę z pola widzenia. 

    W pełnym materiale wypowiada się biegły, który widział nagranie. On też twierdzi, że kierująca powinno coś zobaczyć. Zresztą nawet jeżeli tak nie było to kto normalny wiedząc, że w coś wjechał jedzie dalej bez sprawdzenia co się stało. Te 15m pod autem "zabiło" to dziecko.

  8. Najlepsze jest to, że jest monitoring i wszystko widać a ta się nie przyznaje do winy :boink:Do końca życia powinna płacić za leczenie tej dziewczynki.  Ona nie tyle co ją potrąciła co jeszcze ciągnęła ją pod samochodem przez wiele metrów.

     

    W tym państwie z kartonu nigdy nie będzie lepiej jak służby będą olewać temat. Taki jeden z drugim c,,el na FB napiszę ci, że on będzie jeździł po chodniku bo nie widzi w tym problemu i jest na to przyzwolenie części społeczeństwa. Ciekawe czy też będą tacy mądrzy jak ich dziecko spotka taki los. 

  9. 9 godzin temu, Pan Mateoo napisał(a):

    Typ przyznal sie ze rzucil sie pod maske samochodu a nastepnie rozbil szybe. Drobinki szkla mogly doprowadzic do uszkodzenia ciala lub nawet tego ze on by zostal przejechany w ramach obrony czy innych zdarzen losowych.

    Ja tu nie widzę nic o rzucaniu się pod maskę samochodu.

     

    "Kierowca miał ruszyć, a mężczyzna znalazł się na masce auta i był wieziony kilkanaście metrów w kierunku wjazdu na teren Politechniki, gdzie kierujący poprosił o pomoc ochronę uczelni."

     

    Źródło: Miejski reporter

     

    Przecież w tym przypadku kierowca jechał po DDR na, której nie powinno go być i dodatkowo potrącił człowieka. Oczywiście to nie jest powód by komuś wybijać szybę. Jednak po przeczytaniu komentarzy na FB aż mnie skręca jak widzę wpisy, że to wina stojącego a nikt nie widzi problemu w tym, że ludzie muszą uciekać przed samochodami w miejscu gdzie nie powinno ich być. 

     

    Jak tak będziemy traktować prawo to zaraz będziemy mieli anarchie bo każdy będzie robił co chce. Może ja od jutra zacznę jeździć rowerem tylko po jezdni nawet jak jest DDR bo mi tak po prostu wygodnie? 

  10. Ja to zapytam inaczej, gdzie wy znajdujecie te butelki z kaucją? Kupuję Muszynę i ani jednej butelki z kaucją jeszcze nie widziałem. Do tego Kingę pienińską to tam rzeczywiście pojedyncze butelki z kaucją się zdarzają ale też bez szału. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...