-
Postów
763 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Odpowiedzi opublikowane przez lesiu155
-
-
1 minutę temu, KamcioGF napisał(a):
Kia miał jeden okres gdzie ktoś przysiadł przy designe. Te sprzed stingera wyglądały jak pudełka na zapałki i też podobne były wrażenia z jazdy. Potem wjechał ładny ceed, pro ceed, stinger i całkiem niezły sportage a od ostatniego sportage wyglądają jak ulepy z jakiś losowych części.
To był czas, kiedy wzięli na szefa designu Petera Schreyera z VW/AUDI. Tutaj jest taka znacząca cezura w designie, gdzie zaczęły wyglądać i się sprzedawać.
-
Dobrze, że nie robię w sofcie, a w hardware
U mnie jest bezpieczeństwo przede wszystkim chociaż terminy cisną, ale jak nie ma potwierdzenia, że jest safe to nie idziemy dalej.
-
2 godziny temu, dannykay napisał(a):
jakie granaty stosujecie?
LM tylko
-
1
-
-
Do fotelików samochodowych są wkładki Okiday z takiej specjalnej gąbki samochodowej - tutaj też pewnie dałyby radę.
-
Kurr..de, dzisiaj dobry uczynek zrobiłem i dwie kobitki podwiozłem to mi jedna wnękę przypadkiem porysowała bo klamra podeszła i drzwiami przytrzasnęła
-
3
-
-
2 godziny temu, jarux napisał(a):
Ja chyba najpierw pożyczę fotelik od kolegiby sprawdzić czy młody w ogóle wysiedzi w nim, w co razem z żoną mocno wątpimy
Albo sobie wyskoczcie gdzieś na weekend i wynajmijcie rowerki
My dokładnie tak robimy jak do rodziców przyjeżdżamy, żeby swoich nie targać (bo i nie ma czym) a nie jeździmy codziennie więc raz na jakiś czas to małe piwo
-
Posprzątałem trochę w środku, wymieniłem kabinówkę, gumki wycieraczek i wrzuciłem granat do klimy.
-
12 godzin temu, trepek napisał(a):
Nie wiem czy zauwazyles, ale to link producenta XPSu
A nie zwróciłem uwagi
to i tak było pierwsze z brzegu co złapałem.
-
56 minut temu, trepek napisał(a):
Patrząc na suche dane powinno być ok aczkolwiek nigdy nie trzymałem nawet tego materiału (płyt PIR) w dłoniach. O takie coś:
Suche dane to jedno - PIR pije wodę i się degraduje, rzuć okiem na linka, co podesłałem. IMO kiepska opcja.
-
No tylko XPS jest odporniejszy na warunki - do podłogi PIR bym nie pchał. Plus wytrzymałość, jak to zalejesz betonem - XPS ma wyższą wytrzymałość na ściskanie.
https://www.paneleizolacyjne.pl/wpisy/czy-xps-jest-lepszy-niz-pir-porownanie-wlasciwosci -
Tylko w jakim celu ta płyta? I coś więcej napisz jak to ma wyglądać.
Co do miarek, Stanleya nie miałem okazji pomacać ale miałem okazję pomacać Boscha, Milwaukee, Erbauera i Dextera PRO i szczerze mówiąc najlepsze wrażenie z tej czwórki zrobił na mnie Dexter
Ale Milwaukee też spoko.
-
Z tego co wiem, Friz ma kontakty i to dzięki niemu XTB na dzień dobry bańkę rzuciło. A przynajmniej tak pisali w necie, ja tam tych influ nie śledzę, na większość mnie na wymioty zbiera
Ale pięknie polecieli, cegiełka i ode mnie wpadła.
I łatkę, że ktoś próbuje się ogrzać przy ognisku Łatwo można każdemu przypiąć, jak przy każdej takiej akcji. A czy to zwykły PR, czy jednak faktyczna chęć pomocy to tylko sam zaintertesowany wie. Ważne, że pomagają, w ten czy inny sposób. Ta akcja to i tak jeden wielki przypadek.
To tak jak z Litewką, tylko kierowca wie, czy ktoś mu coś odpalił za skoszenie, czy faktycznie zwykły wypadek.-
1
-
-
Toolshardware - chcę kupić porządną miarę zwijaną z autolockiem - co polecicie? Mam jakiegoś topexa czy co i mnie tylko wkur... więc chcę kupić coś porządnego. Bosch, Milwaukee, coś innego? Tylko bez szaleństw typu Sola
-
Mansory już się za chińczyki bierze
https://www.mansory.com/manufacturer/zeekr-
1
-
-
Bateria z tesli jako magazyn i wio!
-
21 minut temu, Gret napisał(a):
Pan redaktor wszedł, namieszał, porozwalał znudzil sie i porzucił
Mam dokładnie taką samą obserwację
poczekajmy, aż Berg wróci, jak nic on był triggerem
-
1
-
2
-
-
Akurat, kiedy nawet ta 7 zaczęła mi się podobać (w czerni) tak musieli ją spieprzyć
-
52 minuty temu, GordonLameman napisał(a):
Te światła w MB z tyłu wyglądają jakby były emotikonkami
Jakby się dało ustawiać! O, takiego faka na przykład jak Ci idiota wali długimi z tyłu
-
1
-
2
-
-
No tak, ale tył dla mnie pierwsze skojarzenie to Mazda 3 lub MX-30. No zerżnięte jak kiedyś S Class (czy E, nie pamiętam) Coupe z Laguny Coupe
-
Jakby w MB z tyłu zmienić znaczek na mazdę nikt by się nie pokapował.
Nawet jakbym miał hajs to chyba bym wolał Dacię... -
Popieram bleidda, rodzice mają 15 ar i jest ok ale przydałoby się ciut więcej więc te 20 to już myślę, że fajnie.
-
Lexus na USA robi ISa z V8 jeśli dobrze kojarzę.
EDIT: Dobrze kojarzę, IS500 F Sport Performance
matko, co za nazwa. Ale już nie robi wg. wiki - do 2025.
-
1
-
-
Albo zagotowałem skrzynię trochę (w co wątpię) albo wysprzęglik kończy żywot bo mi w sobotę na trasie kilka razy pedał sprzęgła został w podłodze.
@jarux wyganiaj Grzecha, robota się szykuje
-
2
-
-
Bo ma taki kaprys? Co kogo obchodzą motywacje skoro jasno nakreślił, czego szuka.
-
4
-

Motoryzacyjna Blabla.
w Motoryzacja
Opublikowano
Mi tam ta kubistyczna forma nawet siedzi, jeśli jest dobrze podana - jak Santa Fe właśnie. Bliźniaki Telluride i ten drugi też super. Bo K4 to meh. Ale ja i tak nie jestem targetem dla tych aut, nie lubię mieć głowy wysoko