Skocz do zawartości

lesiu155

Użytkownik
  • Postów

    763
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Odpowiedzi opublikowane przez lesiu155

  1. Mi tam ta kubistyczna forma nawet siedzi, jeśli jest dobrze podana - jak Santa Fe właśnie. Bliźniaki Telluride i ten drugi też super. Bo K4 to meh. Ale ja i tak nie jestem targetem dla tych aut, nie lubię mieć głowy wysoko :E 

  2. 1 minutę temu, KamcioGF napisał(a):

    Kia miał jeden okres gdzie ktoś przysiadł przy designe. Te sprzed stingera wyglądały jak pudełka na zapałki i też podobne były wrażenia z jazdy. Potem wjechał ładny ceed, pro ceed, stinger i całkiem niezły sportage a od ostatniego sportage wyglądają jak ulepy z jakiś losowych części. 

    To był czas, kiedy wzięli na szefa designu Petera Schreyera z VW/AUDI. Tutaj jest taka znacząca cezura w designie, gdzie zaczęły wyglądać i się sprzedawać. 

  3. 2 godziny temu, jarux napisał(a):

    Ja chyba najpierw pożyczę fotelik od kolegiby sprawdzić czy młody w ogóle wysiedzi w nim, w co razem z żoną mocno wątpimy :E

    Albo sobie wyskoczcie gdzieś na weekend i wynajmijcie rowerki ;) My dokładnie tak robimy jak do rodziców przyjeżdżamy, żeby swoich nie targać (bo i nie ma czym) a nie jeździmy codziennie więc raz na jakiś czas to małe piwo ;) 

  4. Tylko w jakim celu ta płyta? I coś więcej napisz jak to ma wyglądać.

    Co do miarek, Stanleya nie miałem okazji pomacać ale miałem okazję pomacać Boscha, Milwaukee, Erbauera i Dextera PRO i szczerze mówiąc najlepsze wrażenie z tej czwórki zrobił na mnie Dexter :D Ale Milwaukee też spoko.

  5. Z tego co wiem, Friz ma kontakty i to dzięki niemu XTB na dzień dobry bańkę rzuciło. A przynajmniej tak pisali w necie, ja tam tych influ nie śledzę, na większość mnie na wymioty zbiera :D Ale pięknie polecieli, cegiełka i ode mnie wpadła. 

    I łatkę, że ktoś próbuje się ogrzać przy ognisku Łatwo można każdemu przypiąć, jak przy każdej takiej akcji. A czy to zwykły PR, czy jednak faktyczna chęć pomocy to tylko sam zaintertesowany wie. Ważne, że pomagają, w ten czy inny sposób. Ta akcja to i tak jeden wielki przypadek.

    To tak jak z Litewką, tylko kierowca wie, czy ktoś mu coś odpalił za skoszenie, czy faktycznie zwykły wypadek. 

    • Upvote 1
  6. Toolshardware - chcę kupić porządną miarę zwijaną z autolockiem - co polecicie? Mam jakiegoś topexa czy co i mnie tylko wkur... więc chcę kupić coś porządnego. Bosch, Milwaukee, coś innego? Tylko bez szaleństw typu Sola :D 

  7. 21 minut temu, Gret napisał(a):

    Pan redaktor wszedł, namieszał, porozwalał znudzil sie i porzucił :E

    Mam dokładnie taką samą obserwację :E poczekajmy, aż Berg wróci, jak nic on był triggerem :E 

    • Like 1
    • Upvote 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...