Skocz do zawartości

lesiu155

Użytkownik
  • Postów

    763
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Odpowiedzi opublikowane przez lesiu155

  1. Teraz, galakty napisał(a):

    Jako singiel to ja bym mógł mieszkać wszędzie, ale jak masz trójkę dzieci które już przyzwyczaiły się do szkoły i znajomych, to nie jest tak kolorowo ;) 

    są tacy co robią dzieciakom karuzelę... No cóż. Dlatego ja chcę w ciągu 2 lat się wynieść, zanim młody pójdzie do szkoły. Chociaż to mało realne...

  2. 8 minut temu, LYCONE napisał(a):

    Też kiedyś miałem w planach budowę, ale mi przeszło. Budowlanka się odkleiła cenami jam nasza gastronomia :E

    Jakbym miał wydać 1 mln złotych na budowę to już wolałbym apartament w Azji sobie kupić. Ale to dopiero na emeryturę. 

    Tylko mimo wszystko wybudować się taniej wybudujesz niż kupisz w deweloperskim stanie. Płacisz wówczas za czas po prostu, bo nie musisz czekać rok :) 

    • Upvote 1
  3. Z ciekawości - jak promptowałeś? U teściów mają PC montować w tym roku, będzie okazja się pobawić tylko żebym miał jakiś punkt zaczepienia ;)  Czy po zdjęciach popiołu? Bo kojarzę, że ktoś coś takiego pisał jakiś czas temu.

  4. A ja DPFa nie mam. Fabrycznie :)  EGR wyprogramowany bo się zacinał, szarpał i jeszcze się rurka od chłodniczki przepaliła i śmierdziało strasznie spalinami, zaślepione.

  5. Godzinę temu, galakty napisał(a):

    ale płać za brak norm, Twój wybór. 

    Gdyby się dało płacić normalne stawki to byłoby do przeżycia - patrz Kraków. Ale w wawie hoho, co to, to nie, przekroczysz 2 wjazdy w roku? Pińcet. Dziękuję. I dlatego chcę się wynieść ze stolicy :) 

    A co do Szczecina i konsultacji - jak pisałem miasta powyżej chyba 300 tys. są zobligowane do utworzenia strefy. Przedmiotem konsultacji może być to, gdzie i jak duża strefa powstanie, a nie czy. 

    • Upvote 1
  6. 3 minuty temu, galakty napisał(a):

    Jeśli to jest wdrożenie typu "wymagają to robimy, ale tak małą żeby ludzi nie wkurzać" - to w sumie mi się podoba ;) 

    Wymóg jest, że ma być w miastach powyżej 300 tys. (chyba) mieszkańców, ale jaka to już nie jest określone ;) 

    • Haha 1
  7. Umówiłem się do serwisu na wymianę poduchy - telefon mi zrobił fikołka i mejla nie wysłał, ja dzisiaj rano przyjeżdżam do ASO, a tam mnie nie ma na liście, szybkie sprawdzenie i kuhwa mejl w roboczych... I nara albo zostaw i licz na to, że znajdą czas :D Nakupiłem też oczek halogenowych, żeby coś wybrać bo chcemy wymienić na inne, wczoraj patrzę i minął czas na zgłoszenie zwrotu, pomyliłem daty... 4 stówy poszło... Usiłuję się dogadać ze sklepami, żeby jednak przyjęli zwrot na mój koszt wysyłki, jeden jest na tak, jeden jak już to wymiana na co innego. Zosta jeszcze jeden :D Wczoraj i dziś to jakieś pasmo porażek :E 

  8. Głównie o diesle się rozchodzi. No mnie SCT w wawie mocno boli i nie daje duzo czasu na zmianę... I to nawet nie chodzi o to, że często do centrum jeżdżę bo to bym przeżył ale kurde tranzyt, wwalili wisłostradę i wał miedzeszyński do strefy więc teraz albo będę musiał jechać grochowską przez miasto albo za****dalać naokoło S2 -> S7 i nakładać ze 40 kilometrów jeśli nie zmienię samochodu... Dobrego samochodu :hmm:

  9. Teraz, trepek napisał(a):

    A taki szklarz też daje, jak są, ciepłe ramki i napełnia przestrzeń międzyszybową innym gazem niż powietrze? Z ciekawości pytam jak to wygląda.

    Szczerze mówiąc to nie pytałem. Ale skoro ma w ofercie wymianę to zgaduję, że raczej ma sprzęt albo jakiegoś podwykonawcę.

    • Like 1
  10. 3 godziny temu, marko napisał(a):

    A powiedziała już "a nie mówiłam?!" ? :E 

    Jeszcze nie :E nie wiem w ogóle jakim cudem nie widziała tego, kilka razy patrzyła przez to okno :D a jak tak się patrzy w kierunku placu zabaw to widać jak cholera... Albo widziała ale nic nie powiedziała... Jeszcze :D

  11. Standardowe 3 szybowe drzwi, koszt między 500 a 1000, mam znajomego szklarza. Dobrze, że przypomniał mi, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie, które mam :E 

    59 minut temu, dannykay napisał(a):

    To nie wkręt był za długi, tylko profil okienny za wąski.

    Czy za wąski, nie wiem, przykręcałem tak, żeby chwytać od strony szyby więc kręciłem tak, żeby wewnętrzna ramka i podstawa uchwytu się licowała. W jednych drzwiach normalnie bez problemu przykręciłem, w drugich na samym końcu jak dociągałem pierwszego wkręta to zgrzyt i brzdęk, pękło. Jakby był ciut krótszy, pewnie jak napisałem te pół milimetra to by nic się nie stało. A wkręt ile od krawędzi ramki - nie więcej jak centymetr. Ale długości nie sprawdziłem bo tak to bym sam koniec wkręta kombinerkami uwalił. Jakbym ręcznie robił, a nie wkrętarką to też pewnie nic by się nie stało... No trudno. Tylko jak teraz Żonie powiedzieć bo ostatnio mówiła - a jak coś uszkodzisz? :E 

    • Haha 1
  12. Ja w końcu pokupowałem graty, żeby naprawić com napsuł przy robieniu podsufitki :D linka od klamki, rygiel, taśma podsufitki, daszki (bo odwrotnie założyłem i połamałem :E) i jeszcze jakieś pierdoły typu śrubki no i komplet do el. szyb z tyłu bo mi młody cały czas korbką otwiera :D  Całość - 290 ziko xD

  13. 7 minut temu, bleidd napisał(a):

    Nie wiem czy te ceny prądu w danej taryfie są identyczne w całym kraju i nie są jakoś zależne od lokalnej infrastruktury ale nie wiem, tak głośno myślę.

    ;) Zwłaszcza opłaty handlowe się różnią, a u mnie to jest 50% ceny prądu :D 

  14. A to potwierdzam. Na początek to nawet lepiej w drugą stronę. Ale trudno, żeby mniejszy rower był cięższy od większego :D U mnie właśnie był taki przypadek - młody rok temu na urodziny miał dostać rower, wysłałem mojej mamie tego Btwina 500. Nie, musiała po swojemu, bo za drogi i większy starczy na dłużej. No i rower pojechał do teściów w pudełku jak przyjechał, a my do decathlona po tego btwina bo miał obiecane. Taki interes. A i tak nie nauczył się jeszcze jeździć bo z tych strachliwych jest.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...