-
Postów
763 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Odpowiedzi opublikowane przez lesiu155
-
-
8 minut temu, LYCONE napisał(a):
Też kiedyś miałem w planach budowę, ale mi przeszło. Budowlanka się odkleiła cenami jam nasza gastronomia
Jakbym miał wydać 1 mln złotych na budowę to już wolałbym apartament w Azji sobie kupić. Ale to dopiero na emeryturę.
Tylko mimo wszystko wybudować się taniej wybudujesz niż kupisz w deweloperskim stanie. Płacisz wówczas za czas po prostu, bo nie musisz czekać rok
-
1
-
-
A może to jaki performens? Wy od razu od idiotów wyzywaliście, a Ci tylko tańczyli?
-
Z ciekawości - jak promptowałeś? U teściów mają PC montować w tym roku, będzie okazja się pobawić tylko żebym miał jakiś punkt zaczepienia
Czy po zdjęciach popiołu? Bo kojarzę, że ktoś coś takiego pisał jakiś czas temu.
-
A ja DPFa nie mam. Fabrycznie
EGR wyprogramowany bo się zacinał, szarpał i jeszcze się rurka od chłodniczki przepaliła i śmierdziało strasznie spalinami, zaślepione.
-
Z tego co wiem, SCT już zostały zgłoszone do Trybunału zdaje się, ciekawe co z tego wyniknie
-
No wartości nie pamiętałem dobrze
-
Godzinę temu, galakty napisał(a):
ale płać za brak norm, Twój wybór.
Gdyby się dało płacić normalne stawki to byłoby do przeżycia - patrz Kraków. Ale w wawie hoho, co to, to nie, przekroczysz 2 wjazdy w roku? Pińcet. Dziękuję. I dlatego chcę się wynieść ze stolicy
A co do Szczecina i konsultacji - jak pisałem miasta powyżej chyba 300 tys. są zobligowane do utworzenia strefy. Przedmiotem konsultacji może być to, gdzie i jak duża strefa powstanie, a nie czy.-
1
-
-
3 minuty temu, galakty napisał(a):
Jeśli to jest wdrożenie typu "wymagają to robimy, ale tak małą żeby ludzi nie wkurzać" - to w sumie mi się podoba
Wymóg jest, że ma być w miastach powyżej 300 tys. (chyba) mieszkańców, ale jaka to już nie jest określone
-
1
-
-
Umówiłem się do serwisu na wymianę poduchy - telefon mi zrobił fikołka i mejla nie wysłał, ja dzisiaj rano przyjeżdżam do ASO, a tam mnie nie ma na liście, szybkie sprawdzenie i kuhwa mejl w roboczych... I nara albo zostaw i licz na to, że znajdą czas
Nakupiłem też oczek halogenowych, żeby coś wybrać bo chcemy wymienić na inne, wczoraj patrzę i minął czas na zgłoszenie zwrotu, pomyliłem daty... 4 stówy poszło... Usiłuję się dogadać ze sklepami, żeby jednak przyjęli zwrot na mój koszt wysyłki, jeden jest na tak, jeden jak już to wymiana na co innego. Zosta jeszcze jeden
Wczoraj i dziś to jakieś pasmo porażek
-
Głównie o diesle się rozchodzi. No mnie SCT w wawie mocno boli i nie daje duzo czasu na zmianę... I to nawet nie chodzi o to, że często do centrum jeżdżę bo to bym przeżył ale kurde tranzyt, wwalili wisłostradę i wał miedzeszyński do strefy więc teraz albo będę musiał jechać grochowską przez miasto albo za****dalać naokoło S2 -> S7 i nakładać ze 40 kilometrów jeśli nie zmienię samochodu... Dobrego samochodu
-
Teraz, trepek napisał(a):
A taki szklarz też daje, jak są, ciepłe ramki i napełnia przestrzeń międzyszybową innym gazem niż powietrze? Z ciekawości pytam jak to wygląda.
Szczerze mówiąc to nie pytałem. Ale skoro ma w ofercie wymianę to zgaduję, że raczej ma sprzęt albo jakiegoś podwykonawcę.
-
1
-
-
3 godziny temu, marko napisał(a):
A powiedziała już "a nie mówiłam?!" ?
Jeszcze nie
nie wiem w ogóle jakim cudem nie widziała tego, kilka razy patrzyła przez to okno
a jak tak się patrzy w kierunku placu zabaw to widać jak cholera... Albo widziała ale nic nie powiedziała... Jeszcze
-
Nawet na tych 16, jakbyś eibachy wrzucił to by fajnie wyglądał bez utraty komfortu. A ja mam 225/45 i no jest twardawo ale bez przesady.
-
1
-
-
Standardowe 3 szybowe drzwi, koszt między 500 a 1000, mam znajomego szklarza. Dobrze, że przypomniał mi, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie, które mam
59 minut temu, dannykay napisał(a):To nie wkręt był za długi, tylko profil okienny za wąski.
Czy za wąski, nie wiem, przykręcałem tak, żeby chwytać od strony szyby więc kręciłem tak, żeby wewnętrzna ramka i podstawa uchwytu się licowała. W jednych drzwiach normalnie bez problemu przykręciłem, w drugich na samym końcu jak dociągałem pierwszego wkręta to zgrzyt i brzdęk, pękło. Jakby był ciut krótszy, pewnie jak napisałem te pół milimetra to by nic się nie stało. A wkręt ile od krawędzi ramki - nie więcej jak centymetr. Ale długości nie sprawdziłem bo tak to bym sam koniec wkręta kombinerkami uwalił. Jakbym ręcznie robił, a nie wkrętarką to też pewnie nic by się nie stało... No trudno. Tylko jak teraz Żonie powiedzieć bo ostatnio mówiła - a jak coś uszkodzisz?
-
1
-
-
Kur*a, montowałem uchwyt do drzwi balkonowych i wkręt pół milimetra za długi, szyba poszła...
-
5
-
-
Ja w końcu pokupowałem graty, żeby naprawić com napsuł przy robieniu podsufitki
linka od klamki, rygiel, taśma podsufitki, daszki (bo odwrotnie założyłem i połamałem
) i jeszcze jakieś pierdoły typu śrubki no i komplet do el. szyb z tyłu bo mi młody cały czas korbką otwiera
Całość - 290 ziko
-
Każdy liczy tak, żeby w tabelce ładnie wyglądało
Ja w swoim sedesie mam bodajże 520L ale tam naprawdę idzie sporo wsadzić.
-
Jedyny minus indukcji to jest taki, że wok na indukcję to średnio raczej bo ścianek nie grzeje
-
2
-
-
7 minut temu, bleidd napisał(a):
Nie wiem czy te ceny prądu w danej taryfie są identyczne w całym kraju i nie są jakoś zależne od lokalnej infrastruktury ale nie wiem, tak głośno myślę.
Są
Zwłaszcza opłaty handlowe się różnią, a u mnie to jest 50% ceny prądu
-
57 minut temu, galakty napisał(a):
@Katystopej A do Kia orientujesz się? 2019 rok.
Przy starej miałem interfejs do laptopa i chyba coś od Wurth, ale nie wiem czy taką świeżą ogarnie.
BT mam od VGate.
Najlepiej to pytaj na grupkach Kii, na pewno coś podrzucą.
-
A ja zamówiłem wczoraj kilka siatek na rzepy do bagaja z ali. Cały czas mi tam latają różne rzeczy, w końcu wypada to ogarnąć
-
-
No to mój za miesiąc skończy 5, różne są dzieci
-
A to potwierdzam. Na początek to nawet lepiej w drugą stronę. Ale trudno, żeby mniejszy rower był cięższy od większego
U mnie właśnie był taki przypadek - młody rok temu na urodziny miał dostać rower, wysłałem mojej mamie tego Btwina 500. Nie, musiała po swojemu, bo za drogi i większy starczy na dłużej. No i rower pojechał do teściów w pudełku jak przyjechał, a my do decathlona po tego btwina bo miał obiecane. Taki interes. A i tak nie nauczył się jeszcze jeździć bo z tych strachliwych jest.

Motoryzacyjna Blabla.
w Motoryzacja
Opublikowano
są tacy co robią dzieciakom karuzelę... No cóż. Dlatego ja chcę w ciągu 2 lat się wynieść, zanim młody pójdzie do szkoły. Chociaż to mało realne...