-
Postów
146 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Devils1100
-
-
Godzinę temu, galakty napisał(a):
Niestety 128GB, kupiłem za 2100 zł bo był rzut na Allegro kiedyś, polska dystrybucja. Ale mi pamięci wystarcza
Pewnie zostanę kolejny rok, totalnie mi się zmieniać nie chce. Gdyby OnePlus nie robił takich cegłówek to bym w niego poszedł, a Xiaomi nie chcę.
Aa czyli 128GB na UFS 3.1 nie Xiaomi Telefonów tez bym jednak nie chciał czy ja wiem czy Oneplus taka cegła zamówiłem pod koniec 2024 Oneplusa 12 chcialem zobaczyc jak sie prezentuje byłem w szoku jak lepszy aparat przedni miał od mojego S24U reszta wydawała się na + ale ci powiem Ojciec ma S25U i jak on chodzi to czuć róznice nie jakąs przepasc ogromną ale czuć tą róznice bo Rdzenie nie ma juz na Cortex tylko Orion jak Qualcomm robi w Laptopach na Windowsie i taktowanie rdzeni tez pewnie swoje robią😉
-
W dniu 24.01.2026 o 06:01, galakty napisał(a):
Nie wiem, procesor mi zbytnio nie robi różnicy o ile będzie szybki i chłodny.
Bardziej zależy mi na aparacie, baterii - jak tu nie będzie poprawy to zostawiam S23.
Bateria ma urosnąć do 4300 mAh dla S26, ale zmiana ze Snapa Elite z S25 na Exynosa 2600 dla S26 i Plusa jako pierwszego CPU 2 nm, nie wiem, czy to nie będzie ten sam casus jak w zwykłej S24 i S24+, które podzieliły los na Exynosa 2400, podczas gdy Ultra miał Snapa 8 Gen 3. Wiem, bo mam już dwa lata S24U, więc mogę się wypowiedzieć na temat kultury pracy itp. A propos, jeśli masz S23 i bateria jeszcze nie daje się mocno we znaki, to zostań na nim. Wsparcie będzie miał do Androida 17. Prawdopodobnie 18 jeszcze zahaczy, jeśli dobrze pójdzie, bo plany są takie, że wsparcie dla S23 zostało przedłużone do 5 lat. Jaką masz wersję – 256 GB?
-
Dobry wieczór pierwsze co zapytam to w podstawie 128GB ci wystarczy? Jesteś otwarty na Zadbane uzywane w BDB stanie czy tylko Nowy?
-
U mnie już Residentcik zakupiony, czekam z niecierpliwością
🪫🖥🎮
Ps:Ogrywać będe na PC oczywiscie
-
1
-
1
-
-
56 minut temu, Reddzik napisał(a):
Nie ma co liczyć na tańsze OLEDy? np do ok maks 1500zł?Najlepiej poniżej 2tyś. Komp chodzi od rana do wieczora czasem z większą lub mniejszą przerwą, więc wypalenie może być realne
bo przecież nie tylko gram. Wszystko co nowe w jakiejś bliższej czy dalszej przyszłości to pewnie "premium" więc i cena odpowiednia do tego.
Alternatywa to AOC Q27G3XMN, który już tutaj co niektórzy mieli i widziałem opinie, nie wiem czy wyjdą jakieś podobnie cenowo mini ledy. Ponoć miga i do tego brak certyfikatu gsync compatible, kąty takie sobie, no i szkoda braku hdmi 2.1, bo obok monitora mam na biurku PS5 ale nie da się mieć wszystkiego. Za 4k to się rozglądam.
Taka przyszła do mnie myśl o wymianie. Mógłbym nawet zaryzykować tego AOC ale to nie OLED ale tańsza alternatywa, która też powinna być spoko, te ciemne motywy wyglądają dziwnie na tym monitorze- tak wiem brak kontrastu
Z nowych mini ledów masz MSI MAG 274QPF X30MV u mnie ten AOC Q27G3XMN wgl się nie sprawdził po oczach walił i to mocno i Gsync nie działał dobrze potem miałem Xiaomi g Pro 27i ale sie okazal felerny bad piksele miały które zamawiałem wszystkie wypusty były z Marca 2025 i soft sie zdarzyło ze nie miał v 1.007 tylko z 06 i wziąłem Oleda jestem mega zadowolony nie wróciłbym na nic innego chociaz ten Xiaomi był fajny
-
1
-
-
FHD to moim zdaniem max do 24 powyzej juz nie. 27 2k wiadomo🙂 32 cali nie miałem 2k ale chyba wydaje sie tez spk skoro @Send1N ma i chwali sobie 🙂
-
1
-
1
-
-
@Jastrzab 1080 przy 32? Serio to pikseloza jak cholera asz pixele wychodzą i krzyczą widzisz mnie🤣, jeszcze coś takiego sprzedają? To jest dramat
-
1
-
1
-
-
53 minuty temu, Pan Mateoo napisał(a):
@Send1Nty chyba byles albo jestes 32cale 2k user
to prawda to co wyzej piszą?
bo aktualnie mam 24.5 fullhd i mysle o albo 27 albo 32 w 2k i nw czy nie sprobowac 27 yb zobaczyc te higher pixel density czy moze olac to i miec 32 bo wieksze
co do autora- mysle ze jak przyzwyczaisz sie do 27 2k to 24 to bedzie niewystarczająco
Jak lubisz duze panele to 32 2K bedzie dobrym wyborem jak nie masz ochoty na większy panel to złoty srodek 27 cali i juz
-
6 minut temu, Grolshek napisał(a):
Ja z Tomahawka jestem przezadowolony i polecam każdemu.
Ja równiez😉
-
1 godzinę temu, JacekRTX napisał(a):
Niezła cena, ten Gigabyte to panel 4 generacji chyba
Tak 4 gen 🙂
-
2 godziny temu, JacekRTX napisał(a):
Pany a co sądzicie o MSI MAG 273QP QD-OLED X24? Warto? Ma całkiem dobre opinie
Jest ok panel 3gen jak masz ochote popatrzec to masz LG Oled Ultragear 27GX704A i ASUS ROG Strix XG27AQDMG Gen 2 nie lepiej ci wybrac moze GIGABYTE
MO27Q28G? Tandem Oled Gen 4 jak ma naprzykład @Lameismyname
-
U mnie widze Promka na Amazonie🙂 ktoś posiada ten Model?
-
48 minut temu, Valeri napisał(a):
MSI MAG 271QP QD-OLED X24
Ten monitor to qd-led 3 generacji ?Ta jest to 3 Gen Monitor z Kwietnia 2025r
-
1
-
-
11 godzin temu, Dimazz napisał(a):
Monitor OLED Samsung Odyssey G5 27" G50SF QHD 180Hz 0.03ms (możliwe 1539/1489zł) I Dodatkowe opcjonalne -100zł
Darmowa z Polska · Dostępne w Samsung
O coś takiego bym widział u siebie idealnie, a jak z jasnością? 200 cd/m² nie będzie za ciemny?
-
9 minut temu, Pan Mateoo napisał(a):
zaloz swoj watek podaj wymagania i $ zx linkiem do sklepu ktc i moze cos innego niz ktc zasugerujemy. aoc na matrycy va ten popularny tez jest dobry
Miałem lipe z nim, ja niechętnie jestem do niego przekonany i do Aoc. Xiaomi G Pro Mini Led też miałem, gdyby nie martwe piksele i felerne egzemplarze z Marca 2025 które u siebie miałem) to bym zostawił go bo Obraz był bardzo ładny i nie był taki jak na tamtym AOC jakby ktoś Granat rzucił
-
-
3 godziny temu, Pan Mateoo napisał(a):
za tysiaka dostaniesz 27 2k 300hz...
a wgl interesujesz sie KTC ? - chinczyki jak xiaomi etc ale maja dosc tanie monitory pod gaming i twoje specyfikacje moze by znalazly sie?
maja monitory za ok 500zl/600zl z 600hz o rozdz 24/25 ale tylko fullhd - lub 2k 27...
budzetowa ale dosc solidna opcja pod twoje wymagania - sprwadz ja tylko by ja odhaczyc.
imo placic 1k za monitor ktory ma tylko hdr400vesa to troche nieporozumienie i nie te czasy. 3 lata temu jeszcze tyle bym placil ale teraz nie sadze ze to dobra oferta cenowa.
^ sprawdziłem i dawałem prawie tysiaka za podobny monitor 5,5 lat temu... z lepszymi kolorami ale fhd 144hz...
ej kolego... ty chcesz monitor 2k a masz 5060 i to zwykla a nie ti i chcesz monitora z 300hz? przeciez w nowszych gierkach ci tyle nie wyciagnie. moze w jakis valorantach etc tak
okej chyba ze tak
ale dalej podtrzymuje to stanowisko:
jednak jesli masz zbyt duzo pieniedzy to kup i zapomnij i zdaj relacje z feelingu. 300hz to super plynnosc ktora jak wykorzystasz to bedziesz zadowolony. gdybys nie ybl uparty to bys zrozumial co to prawdziwy orgazm, ogladajac tresci z monitora 27 2k po podmianie z dotychczasowego 24calowego maluszka ale co tam.
za ta cene te 300hz to overprice ale w/e
Ja brałem jeszcze pod uwage dla siebie KTC M27T6 tylko nikt u nas tu raczej go nie posiada
a z Opinii/Recenzji to wiadomo;[
-
Godzinę temu, SylwesterI. napisał(a):
Przesiadłem się na 9800x3d , porobiłem kilka testów i wydaje mi się ze proc niedomaga, przykładowo wyniki w 3dmarku solar bay są tragiczne w testach wyciąga max 550-570 fps, podczas gdy na 13700k miałem kole 900fps, to test mocno wiszący na cpu.
w cinebench 2024 single thread osiągną 124pkt,
gdzie to powinno być raczej kole 1300pkt?ok tutaj powinno być 134pkt więc to może być wina pamięciPamięci mam słabe, bo cl48 , zamówione na piątek też 6000, ale z cl 28, ale aż tak te pamięci kaleczą ten cpu ? Na 13700k z tymi pamięciami dostawałem normalne wyniki w cinebenchu, jak wielu innych posiadaczy.
w biosie tylko vsoc zmniejszyłem z 1.3 do 1.2V , włączyłem expo , zegar pamięci 1:1, tryb game wyłączony i cpu-z widzi normalnie 8/16
podczas cinebencha single test zauwazyłem że zegar skacze 5200mhz czasami na 2600mhz
jak to skonfigurować, ostatni cpu od amd miałem z 15 lat temu ?
w BF6 fps ładnie skoczył z 160-170fps na 230-250fps , tylko po zmianie proca
Ładnie w jakiej Rozdziałce pykasz i na jakim GPU z ciekawosci z framegen czy bez ci tak podskoczyło?🙂
-
-
Niech zrobią 5900x3D to juz wogóle by były jajca🤣
-
1
-
-
17 minut temu, Send1N napisał(a):
Taki nawyk, profilaktyka
z resztą już ostatnio był temat jak koleś instalował stery na stery przez dłuższy czas i miał problem z wywalaniem z jakiejś gry z kodem błędu od sterownika graficznego, wgrał w końcu na czysto po wyczyszczeniu ddu i magicznie od tygodnia nie ma problemu
To dziwne🤨 nie powiem ale jak nawyk taki to cóz nic nie zrobi
-
4 minuty temu, Send1N napisał(a):
Mam te najnowsze stery na 6950xt i jak zwykle 0 problemów
z resztą jak od 30 miesięcy posiadania tej karty, a stery zmieniam na bierząco co każdą wersję, oczywiście najpierw wywalam stare > leci DDU w awaryjnym i wgrywam nowe
Czemu nie zainstalujesz raz normalnie z ciekawosci tylko DDU wlatuje
-
7 minut temu, Send1N napisał(a):
Na pewno była to lepsza seria niż seria 2000

Oj Seria 2000 jeszcze omg🥲
-
1
-
-
27 minut temu, Send1N napisał(a):
Skok względem 1gen rdna był bardzo duży ponieważ topowe modele rdna2 szły łeb w łeb z topką nvidii (6800XT/6900XT/6950XT) - (3800Ti,3090) natomiast w przypadku rdna1 gdzie topowym modelem był 5700xt mógł co najwyżej rywalizować on ze średnim segmentem od zielonych. Moja 6950xt radzi sobie do tej pory na tyle dobrze że nie zmieniam
Fakt jak mam byc szczery seria 3000 Nvidi byla dla mnie chyba jedną z gorszych serii a twój 6950XT daje kopa w sumie to najmocniejsze GPU z RDNA 2🙂


Smartfon do zdjęć - 2000zł
w Smartfony, tablety i ebooki
Opublikowano · Edytowane przez Devils1100
Rozglądnij się za Galaxy S25 chociaz ten Aparat jest Klepany juz od S22 ta sama matryca tylko softowo nadrabia.
OnePlus 13/12 Pixel 9/Pixel 9a pixele ładne zdjęcia robią Pixela 10 wątpie ze 2 uda ci się wyrwać a najlepiej by ci było strikte jak ci nie przeszkadza na IOS poszukać zadbanego 15 Pro którego byś znalazł za 2k fotki powinien mieć najlepsze z tych dwóch no i najlepsze nagrywanie wideo, ale tam to już lepiej 256gb min isc.
Chinczyków Typu Vivo Xiaomi nie biorę wogóle pod uwagę.
Jak bym miał strikte 2k jak ty to ja bym z Uzywanych rozglądał się za:
Pixel 8 Pro
Galaxy S23Ultra/S24 Ultra
OP13
Iphone 15 Pro
Nawet S25 ale ja bym wolał 256GB szukać bo ma UFS 4.0