Skocz do zawartości

Devils1100

Użytkownik
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Devils1100

  1. W ogóle komedia z tym wsparciem dla RDNA2. :heu:Wcześniej stwierdzili, że nie będą się skupiać na aktualizacji sterowników i wsparciu serii 6000 🤨(gdzie to ta sama architektura, co siedzi w konsolach PS5/Xboxach), po czym jednak się namyślili i będą dalej ją wspierać:metal:przez ile? Czas pokaże. Moim skromnym zdaniem, jako iż Radeonów nigdy w życiu nie miałem, seria RDNA 2 dobrze znosi próbę czasu i nie odbiega aż tak od RDNA 3, niżeli  porównać to z pierwszą generacją RDNA, gdzie 

    Skok był raczej duży na korzyść debiutującej wówczas 2

  2. Komedia, co się wyrabia. Miało być dobrze, a tu się okaże zaraz, że BF6 zniszczą przez updaty:boink:, coś a la jak było w BO6 rok temu. Eh, kupiłem z myślą o dobrej zabawie, a na razie poszło w błoto 3 stówy.

    • Upvote 2
  3. 2 godziny temu, azgan napisał(a):

    Leonem mnie przekonali 😁

    Po kastratach... Stalker 2 granie w Warzona i wyjsciu sezonu z BO7 porzuceniu narazie tego btw ("Voice Chatu dalej nie naprawili tak na Marginesie"):clap: i BF6 który hmm 🤨🙄 Ciesze się ze jest RE9 do Lutego trzeba wytrwać😪

    • Upvote 1
  4. W dniu 14.12.2025 o 05:21, ppibo1 napisał(a):

    Ryzen 5 5600 

    Nie ma ogromnej tragedii🙂 w miedzy czasie mozesz sobie pomyślec o zmianie GPU na inne wtedy będzie to dobrze banglało ze sobą.Wiadomo tez zalezy co ogrywasz jak jakieś prostsze gry to wiadomo jeszcze mozesz poczekac ale ja bym wymienił póki jeszcze cenowo to wypada dobrze

    • Like 1
  5. 3 godziny temu, krukkpl napisał(a):

    Też macie wrażenie, że po aktualizacji spadła płynność? (czyli coś co im wyszło perfekcyjnie od dnia premiery... no ale chyba zepsuli(?))

    Niby fpsów dużo, ale nie jest tak ultra-płynnie jak wcześniej.

    Dodatkowo chyba w menu wymusili 60 fps, co wygląda słabo. (ja wiem, menusy to mało ważne, ale jednak jak się gra 130-140fps+ to spadek na 60 nawet w menu jest zauważalny)

    To samo wrażenie mam czyli jednak coś jest na rzeczy wogóle w menu dali lock na 30 fps bodajze i mozna to wyłączyc w ustawieniach--> Grafika

  6. Oho😒 mnie też czeka ściąganie patcha za niedługo:clap:. Ja zauważyłem na Cod Warzone po nowej aktualizacji (BO7), podczas  skonczenia meczu i wyjscia do Lobby trochę ładuje mi, żeby do lobby wrócić 😒

  7. Dobry wieczór wszystkim. Przychodzę z takim dziwnym zapytaniem. Mam nowy monitor, skusiłem się na Minileda AOC (produkcja: Aug 2025, więc świeży). Zauważyłem ostatnio, przechodząc między zakładkami, scrollując i w grze, że pojawia się taka linia w lewym górnym rogu, która znika i po paru sekundach się pojawia. Zauważyłem to, gdy w Windowsie miałem ustawione na 180 Hz + w Panelu Sterowania G-SYNC opcja numer 3: „Zastosuj dla wybranego monitora”. Testowałem też, jak  wyłączyłem to Zastosuj dla Wybranego Monitora to przy 180HZ tego Paska juz nie ma ale  zaś widziałem, że G-SYNC nie działał. Zaś jak zmniejszę na 165 Hz i włączę ten G-SYNC🖥 (wymuszę działanie 3. Opcja Dla Wybranego Monitora), to zaczyna to działac ale nie przy 180HZ ale na 165 Gdzieś wyczytałem na Reddicie, żeby ta linia zniknęła, trzeba zmniejszyć ze 180 na te 165 właśnie. Kabel mam DP oczywiście, bo na HDMI zresztą maks 144 by było. I teraz nie wiem za bardzo, o co chodzi, czy jest sens jakiś kabel zamawiać, jak się okaże, że dalej poprawy nie będzie.

     

    Ps:Podsyłam zaciekawionych Filmiki jak to wygląda mniejwięcej 

                                              Pozdrawiam🙂

     

     

     

    20251108_174456.jpg

  8. Hej🤚

    Wez spróbuj Win+R potem wpisz %localappdata% znajdz tam folder FortniteGame usuń go reset PC potem wejdz w Launcher Epica i daj na Fortnita i sprawdz spójnosc plików gry coś takiego settings dobierz potem jak uwazasz🙂 ja radze Wszystko wył + Low Spróbuj na tych ustawieniach to są moje🙂

    DX12 Polecam mieć DLSS wł na zbalansowany

    Tekstury Epic Odległosc Widzenia Epic

    Reszta Low ja tak gram i sie sprawdza bardzo dobrze.

    Ps:Zapomniałem dodac w Dzwięku jest tam cos takiego jak Jakość dzwięku Niska Wysoka polecam dać to na Niskie. I jeszcze Nvidia Low Latency na wł nie dawaj na wł+boost jazda się dzieje u mnie bynajmniej była.

  9. 28 minut temu, Grolshek napisał(a):

    Memory Context Restore Valid Days ustawiłem na 99.

    Dziękuję Ci bardzo. W sumie aż tak mi to nie przeszkadza, jak coś sobie BIOS zaktualizuję, wtedy to wejdę tam i ogarne jeszcze raz. Dzięki, życzę miłego weekendu!

  10. Teraz, Grolshek napisał(a):

    Wiesz co z tego co mi się kolebie w najnowszej Agesie możesz ustawić jak często ma ci się trenować ram nawet przy właczonym Restore i ja ustawiłem chyba na 100 miesięcy i przestało trenować. Tak to jest denerwujące ale akurat normalne zachowanie.

    Dziekuje a jak sie na opcja nazywa? musialbym biosa aktualizowac bo raczej tego nie bede miec chyba:P

  11. 3 minuty temu, Grolshek napisał(a):

    Mam MSI Tomahawka,ramy i wszystko jak w podpisie ale czytam Twojego posta trzeci raz i tam nie jest zadane żadne pytanie a może mógłbym pomóc.

    Sory pisalem na  szybko ;/ chodzi mi tylko o to czy tak ma byc i czy wszytko jest dobrze ustawione

  12. Witam wszystkich😊 Chciałbym się dowiedzieć: mam płytę MSI B650, 32 GB RAM 6000 CL30, EXPO włączone. Memory Context Restore + Power Down też są włączone, ponieważ gdy je wyłączam, komputer uruchamia się dłużej. Z włączonymi funkcjami uruchamianie trwa około 20 sekund. Jednak podczas uruchamiania komputera następnego dnia, pamięci są testowane – nie zawsze, podkreślam pamięci się trenują – dzieje się to raz na kilka uruchomień komputera. Trwa to mnwc 40 sekund, po czym komputer uruchamia się normalnie. Wiem o tym, bo widzę na płycie głównej pomarańczową i czerwoną diodę. Po zakończeniu trenowania diody gasną i komputer uruchamia się normalnie. Podczas następnego uruchomienia PC wszystko jest już normalnie.

    Chodzi mi ogolnie czy wszystko jest dobrze i czy tak ma byc przy włączonym memory context restore i power down ze raz na czas trening pamięci jest.Licze na Pomoc Dziekuje i Pozdrawiam:}

  13. W dniu 15.06.2025 o 16:14, Lameismyname napisał(a):

    @Phoenix. Zobaczymy. W sumie Zen5 z 8 rdzeniami w lepszej cenie od 9700X za którego trzeba dać ok. 1250zł.
    Nie wiem jak finalnie będzie rysowała się cena ale w okolicy 1000zł byłby hit na poziomie 7500F.
    No ale gdybać sobie możemy. Grunt, że AMD nie spoczywa na laurach tylko coś tam ciągle dorzucają ciekawego.

    Mi sie wydaje ze taktowanie bazowe będzie coś w granicach 3.6ghz  w booscie gdzieś 5.3ghz albo i moze ciut mniej? Bo 9700x standardowo ma 3.8 - 5,5 cene na polski rynek bym obstawiał z 1,099zł wątpie by było taniej jeszcze 

  14. 5060ti 16Gb zaczyna się wlasnie od 2100-2200  za  Zotaca Twin Edge wersje Ventusa bym omijał Gigabyte nie mam pojecia nie wypowiem się. O ile nie zalezy na kulturze pracy koledze.

    7700XT lub tez 7800XT  dorwać do 2k

    Lepiej grać na upsacelarch duzo sie nie traci a wydajnosc lepsza🙂 9060XT wyszła tez poczekaj obadaj jakie ceny są w sklepie🙂

×
×
  • Dodaj nową pozycję...