Skocz do zawartości

Devils1100

Użytkownik
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Devils1100

  1. Nowy update wleciał 13gb (Steam)

     

    Naprawiono zawieszanie się gry i zawieszanie się gry podczas kompilacji shaderów.

     

     

     

    Naprawiono wyciek pamięci, który wystąpił w lokalizacji Rostok

     

     

     

    Naprawiono spadek wydajności podczas strzelania/celowania na zapisach z długim czasem gry.

     

     

     

    Zaimplementowano poprawki, które powinny rozwiązać problem powodujący utratę zapisów na konsoli Xbox

     

     

     

    Naprawiono losowy błąd powodujący zawieszanie się gry związane z animacjami interfejsu.

  2. Gigabyte Gaming OC wersja+ Wrzucam zdjęcie Asusa Tufa specka przypuszczalna lecz pewnie na dniach będzie ogłoszona taka:

    Radeon RX 9070XT

    Navi 48) (RDNA 4)

    Cores:4096

    Tmus:256

    Rops:96

    Rdzenie RT:64

    Jednostki Obliczeniowe:64

    L3 Cache:64MB

    16GB GDDR6 256Bit

    260W) 

    Asus Tuf Gaming OC)

    2520 GPU Clock

    3060 Boost Clock)

    Memory Clock:2438 (19,5GB Gbps)

    Edit:Kazdy podaje 2x8pin A na zdjęciach widnieje podłączenie na 3x8pin 

    Miłego Weekendu i Nocy🖐

    1000 (1).png

    1000.png

    1000 (2).png

    1000.webp

    6rySmd3tfTPJJYFL.jpg

    • Upvote 1
  3. Dzień dobry wszystkim. Chciałbym dodać kilka słów na temat architektury RDNA 4. Po konferencji Nvidii, firma AMD prawdopodobnie zdawała sobie sprawę z wieczornej prezentacji konkurenta. W związku z tym, AMD najpewniej postanowiło wyjaśnić kwestie związane ze sztuczną inteligencją w swoich procesorach i uniknąć kompromitacji w kwestii kart graficznych, obserwując ceny przedstawione przez Nvidię. Moim zdaniem, jeśli seria 7xx (RDNA3) zostanie pominięta, a technologia FSR 4 będzie dostępna jedynie dla kart serii 9xx (RDNA4), będzie to trochę niefajnie. Pozostaje nam zatem poczekać na dalszy rozwój wydarzeń w kwestii kart graficznych od AMD. Pozdrawiam.🙂

     

    Ps:Moje przypuszczalna cena za Rx'y

     

    9070 -> 499€

     

     

    9070 XT -> 599€

  4. 11 minut temu, Vulc napisał(a):

    Tak, pytanie tylko ile to będzie "na nasze". ;)

    Bardzo dobrze, to w tym przedziale cenowym chyba niekwestionowany król. Szukałem w tym samym czasie 4070 Superki, ale że tego RX'a wyrwałem poniżej 2k (co jest fajną ceną za topową wersję), nie było nad czym się zastanawiać. Karta super cicha, fajne temperatury. Docelowo chcę jednak czegoś mocniejszego z myślą o kolejnych kilku latach, więc minimum 4070 Ti Super. Jeśli krzykną sobie za dużo za 5070Ti, mam nadzieję, że pozostały stock się jeszcze całkiem nie wyprzeda. Nie widzę sensu w zakupie karty z 12 gb vramu, zwłaszcza że jeden z monitorów zmieniam na 4K, więc zwykła 5070 odpada. Zresztą ona na papierze wygląda niezbyt "apetycznie".

    Fakt ja sam sie zastanawiam dalej nad 4070S/5070 ale te 12GB mnie troche przytłacza zas ten DLSS i FrameGen :( a nie myslales zeby poczekac na 9070XT? 

  5. Godzinę temu, DITMD napisał(a):

    U mnie jest normalnie tak jak było, shardery się włączają, lecą do 100% i mogę grać, żadnych okienek, błędów czy crashy.

    U mnie dopiero za 2 razem było juz normalnie.Dobrze dla tych co ogrywaja to w Gamepasie ja na szczescie dalem tylko 120zl  za klucz bo wolalem miec na Steamie ale ogolnie to jest dramat

    • Like 1
  6. Brawo 👏 Nie dość, że coś namieszali przy shaderach, nie ładuje się, staje w połowie i crasha wywaliło. Nie dość, że kolejny patch, to uczucie jakbym w jakiegoś multika grał. Pomyślec jakby multi tam był to by patch po patchu był i  gra  już 153 GB waży.😒 Eh..

    Za 2 razem nic nie załadowało odrazu w menu jestem 🤣

    17351280065887978280371810087075.jpg

    17351283163008556369562549981330.jpg

    • Like 1
    • Sad 1
    • Upvote 1
  7. 58 minut temu, Crew 900 napisał(a):

    Fajnie, że gry nie mogę uruchomić. Miał ktoś takie coś?

    Zrzut ekranu 2024-12-20 210411.png

    To samo, nie przejmuj się. Mi dopiero za trzecim razem udało się wejść, jak na shaderach stanęło, po czym pasek przeszedł gdzieś do końca, stanął i dopiero za trzecim razem udało mi się wejść.

    Eh tak liczyłem ze coś poprawią z tą "Optymalizacja" na to te dropy nawet w miejscach czy nawet po zgonu sie frizuje mimo nawet niskiego uzycia Vramu i frizy na 20 fpsach to jest dramat moze wróce jak zmienie karte 

    • Like 1
  8. 21 minut temu, LeBomB napisał(a):

    Ile Wam się instalował 24h2?

     

    Edit: bo z tego co czytam to może potrwać nawet 2 godziny. MS określa w ogóle 24h2 jako "full OS swap" czyli instalator musi podmienić praktycznie cały system zachowując wszystkie dane i instalacje użytkownika. 

    Zajęło mi godzinę 🙂 Po instalacji pojawił się jakiś komunikat od Steama, potem z RivaTunerem jakiś błąd. Po wyczyszczeniu plików po aktualizacji i ponownym uruchomieniu komunikat już się nie pojawiał, ale z RivaTunerem też musiałem coś ogarnąć, był jakiś komunikat, ale sobie poradziłem.

     

    Ta robi sobie folder windows.old

    Ale ja w Plikach Tymczasowych wyczyscilem wszystko co było po tym updacie z 26gb wolnego udało się przywrócic

    • Thanks 1
  9. Właśnie ściągnąłem update na wersję 24H2, albo mi się zdaje, że tak samo to chodzi, bo wątpię, że w Grach więcej FPS-ów jest. Tak głośno o tym było, jakoby wersja 24H2 dostała boosta w Grach:boink: z Ryzenami.

  10. 54 minuty temu, seba842005 napisał(a):

    Na bank poprawili wycieki pamięci. Obecnie da się grać na 8GB vramu przy ustawieniu epic nawet na 2560x1600 i to na laptopowym rtx 4070. Grałem dobre pół godziny i zero dropu FPS do kilku klatek. Gra teraz trzyma vram w okolicy 7GB, gdzie wcześniej nawet po kilku chwilach już miałem dropy do 5FPS. 

    Być może coś poprawili, ale gra potrafi się sfrizować na mojej 4060 Ti. Płynnie działa, dopóki nie wejdę do budynku z mieszkańcami – wtedy muszę ją wyłączyć i włączyć ponownie, ponieważ spada i chodzi w 15 fpsach.🫤

    • Upvote 1
  11. Dzień dobry wszystkim 🙂 Jak wygląda sytuacja w Silent Hill 2? Czy optymalizacja została choć trochę poprawiona? Jak sprawuje się funkcja FG? Czy są jakieś spadki wydajności, które wymagają ponownego uruchomienia gry? Zastanawiam się, czy kupić na PC lub, wersje PS5😬

  12. 19 minut temu, PepePanDziobak napisał(a):

    U mnie też włanie drop do 15fps :D 8gb vram , ale to nie jest to. Zużycie gpu wskakuje z 99 na 100% , temperatura gpu i cpu spada. Ilość zjedzonej vram to 7400mb . Dziwna sprawa
    Generalnie czegoś brakuje tej grze. Klimat identyczny jak pierwsze stalkery %-) czuje niedosyt jakiś .Idzie czasem się lekko zesrać przez te potwory znienacka w nocy :D

     

    O toto własnie jak nie ruszasz myszką wraca normalnie na chwilkę pózniej znów gram lekkie lagi i frizuje na 15fps czy tam 20 czyli mozna smialo powiedziec 8gb nie jest tutaj problemem 🙂

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...