Skocz do zawartości

STALKER

Użytkownik
  • Postów

    461
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez STALKER

  1. 5 godzin temu, MroczneWidmo napisał(a):

    Miłej gry : ) Długo się uchował :D

    Sorki podesłałem ziomkowi tel kodzik i mnie w błąd wprowadził nie da się aktywować i pisze że to wersja beta. Ale wielkie dzięki za ten kod. Pozdrawiam.

  2. Fusion jest dostępny w pl ale w wersji 3.0 1600w titanium za 1300 ziko. Przynajmniej taką była promka z dwa dni temu. Te seasonici nowe to leciutko będą koło 3 koła.

    Jest jakaś możliwość przez Polski sklep zamówić w Danii tego xpg fusion?

    19 minut temu, janek25 napisał(a):

    Bez problemu,zakup takiego zasilacza to na półtora dekady

    Dwie dekady leciutko jeśli mowa o fusion.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...