STALKER
-
Postów
461 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez STALKER
-
-
V-sync już działa czy nadal lipa?
-
Może ten ork pojawia się o określonej porze dnia lub nocy?
-
Giera ma mega szybkie wczytywanie jedna z niewielu w tych czasach świetna sprawa. Nie mam żadnych craszy pewnie macie za mocne UV kart.
-
1
-
-
Godzinę temu, j4z napisał(a):
Dokładnie tak to widzę.
Wszystko ok?
-
Godzinę temu, caleb59 napisał(a):
Fajnego patcha dostaliście zapowiadanego na dzisiaj, taki niewidzialny.
Za cienki jesteś do takiej gierki. Pasjans to coś dla Ciebie
-
3
-
-
Ktoś aktywował pewnie wcześniej i się nie przyznał. Niby miał być patch dziś i lipa pewnie nie dali rady.
-
5 godzin temu, MroczneWidmo napisał(a):
Miłej gry : ) Długo się uchował
Sorki podesłałem ziomkowi tel kodzik i mnie w błąd wprowadził nie da się aktywować i pisze że to wersja beta. Ale wielkie dzięki za ten kod. Pozdrawiam.
-
Dzięki za kodzik śmiga.
-
1
-
-
Coś o wywalaniu gry do pulpitu stany zapisu a co więcej i o której to nie wiem.
-
1
-
-
Dzisiaj ma być patch.
-
1
-
-
Będzie grane.
-
Lux się zapowiada.
-
1
-
-
Lepiej graficznie to wygląda jak ten Wolverine robiony na kolanie.
-
Gothik to król RPG i żaden bełkot tego nie zmieni.
-
3
-
1
-
-
Ja wziąłem do towarzystwa tego debila coś strasznego zaprowadziłem go do scierwojadów i po problemie.
-
2
-
-
Złodziejstwo na początek obrabiać skrzynie w chatach masa rudy.
-
Tu się postać ulepsza żeby nie była koślawa ale widzę że wielu nie wie co to za gra.
-
Giera miodna król RPG.
-
Jest fsr i fg?
-
Fusion jest dostępny w pl ale w wersji 3.0 1600w titanium za 1300 ziko. Przynajmniej taką była promka z dwa dni temu. Te seasonici nowe to leciutko będą koło 3 koła.
Jest jakaś możliwość przez Polski sklep zamówić w Danii tego xpg fusion?
19 minut temu, janek25 napisał(a):Bez problemu,zakup takiego zasilacza to na półtora dekady
Dwie dekady leciutko jeśli mowa o fusion.
-
Kiedy te nowe seasonici wchodzą? Osobiście poluje na xpg fusion w wersji 3.1 ale ta wersja na razie jest nie dostępna. Jest promka na be qiet 14 100w titanium w X-kom. Ale jak już kolega kupił to po temacie. Te 13 to czytałem że zdazały się wybuchać.
-
14 jest w promce na morele chyba za 800 ziko titanium i ogólnie nowszy model.
-
To mała mapa trochę większa od oryginału nie sposób się tam zgubić.
-
Są znaczniki ale pewnie tylko na łatwym poziomie trudności.

Gothic 1 Remake
w Gry komputerowe (PC)
Opublikowano
Z AMD to ciągle jest problem ciągle ich olewają w grach.