Skocz do zawartości

Pokaż swoje stanowisko pracy


ixo6969

Recommended Posts

Jestem bardzo ciekaw w jakich warunkach pracujecie widywałem różne rzeczy takie jak cola na komputerze albo kawa przy laptopie czy też czipsy między klawiszami lecz niektórzy bardzo dbaja o swoje sprzęty ^^ . Jestem ciekawy tego jak u was to wygląda wiec jak możecie wstawiajcie zdjęcia czy też opisujcie jak to u was wygląda. Pozdrawiam ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda chyba ok, dopóty do desktopa nie zasiada żona do pracy. Wtedy robi się pobojowisko.

Peny, tablety, przenośne dyski, jakieś papiery i nieskończona ilość odpalonych na raz zakładek,

Edytowano przez 539
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@SMX No właśnie podświetlenie trochę nawaliło :ehh: Mam go ponad 1,5 roku. Na szczęście zbladło na tyle mało, że nie przeszkadza to w codziennej obsłudze.

Ale kontroler jako sam w sobie oceniam bardzo dobrze. Front to szczotkowane aluminium, oprogramowanie(?) proste w obsłudze, intuicyjne.

Napięcie wentylatora regulowane co 1% (Można przeskakiwać co jeden, albo przeciągnąć palcem i przeskoczyć o więcej oczek).

6 kanałów, każdy po 30W. Jest też jakiś automatyczny tryb sterowania wentylatorami, zależnie od temperatury jaką odczytuje czujnik. ale przyznam się że nawet nie próbowałem jak to działa, u mnie wentylatory są ustawione na stałe na 50%/6V. 

W zestawie dostajemy 6 przedłużek 3 pin(oplot), przedłużkę molex 4 pin(oplot), 6 czujników temperatury 2 pin i ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza.

Dałem za niego 55€ była akurat promocja u Caseking'a, -15€ :) Teraz tak patrze, to bez promocji 33€ kosztuje XD 

Jak ktoś szuka coś prostego, eleganckiego, bez pokręteł i z wyświetlaczem, to mogę polecić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie muszę kupic do siebie jakiś i tak się zastanawiam pomiędzy nim a speedtouchem właśnie. Cenę jeszcze przeżyje, choć tu już nie tyle o cenę chodzi, co o wątpliwą zasadność dopłacania do innych bajerów. Wcześniej miałem FC5V2... myślę że ten FC Touch też powinien sprawdzic się bez zarzutu. Dzięki ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...