Skocz do zawartości

SilentiumPC Pax M70 - czy warto?


Seldo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dnia 20.03.2016 o 16:01, Seldo napisał:

Zależy mi na czymś wyciszanym bo jestem maniakiem

Możesz tez spojrzeć na obudowy Nanoxia. Czasem można trafić (o ile dopuszczasz taka możliwość) jakąś używkę w rozsądnej cenie.

 

na szybko natrafiłem na:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Seldo napisał:

Ciągnie mnie do tego Paxa jak cholera

Ja Cie rozumiem, jak ja sobie coś wetknę do głowy mam tak samo.

Najważniejsze żebyś Ty był zadowolony z tego czego będziesz używał..i już :) 

1 godzinę temu, Prezes Biznes napisał:

Nanoxia wygląda bardziej chińsko od pozostałych

Argument roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2016 o 19:40, Prezes Biznes napisał:

Za SPC przemawia świetny support gdyby coś się popsuło i nie było nic słychać https://overclock.pl/forum/images/smilies/wariat.gifhttps://overclock.pl/forum/images/smilies/wariat.gif

Ty chyba nie wiesz człowieku co to jest support.

Tak przy okazji poczytaj o świetnym supporcie SPC w tym temacie.

Polecam lekturę bo beka jest jak w alternatywy 4 co najmniej.

"Kiedy właśnie taką poradę dostałem od oficjalnego supportu SilentiumPC, to jest po prostu komedia. Nie mówiąc już o tym, że musiałem napisać z 15 wiadomości, support zażyczył sobie dźwiękowego nagrania z odgłosem wiatraków. Po ponad tygodniowym pisaniu i spełnianiu kosmicznych wymagań supportu dostałem polecenie połamania moich obecnych wentyli, bo to może zwiększyć szansę na reklamacje https://forum.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/scared.gif Ta jasne może jeszcze mam zrobić zdjęcie wentyli pod kątem 34 stopni przy zachodzie słońca? Widząc ich poziom i szybkość kontaktu z klientem to będę z miesiąc czekać na nowe wentylatory, o ile w ogóle je dostanę. Przez ten czas to chyba będę k https://forum.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/cenzura.gif a dmuchać na kompa żeby mi się nie zagotował."

Dnia 20.03.2016 o 22:02, Prezes Biznes napisał:

PAX M70 też ale w przeciwieństwie do Zalmana SPC zaczęło ulepszać projekty chińczyków, w większym lub mniejszym zakresie

Co ulepszać niby mają. Kupują badziewia i dodają własne naklejki. To już prędzej Zalman cokolwiek ulepsza. Zresztą gdzie SPC a gdzie Zalman.

Dnia 20.03.2016 o 19:49, Prezes Biznes napisał:

Tak się składa, ze rozmawiałem z autorem tego testu (prywatnie) i ta buda jest bardzo dobra jak za te pieniądze. Kiedyś za 300 zł był Antec P100 ale teraz pozostaje PAX no i niby Nanoxia ale Nanoxia wygląda bardziej chińsko od pozostałych

Jeśli rozmawiałeś z autorem recki z chłodzenie.net t.lukiem to znaczy, że rozmawiałeś z pracownikiem SPC. Oczywiście nie muszę kończyć co ci polecił i dlaczego.

To ten sam Pan, który w tym temacie doradzał (tzn robił z siebie debila)

Jego nik jest wybielony bo ten "rzetelny" redaktorek ma permbany na niemal wszystkich forach IT w tym kraju za wciskanie na siłę badziewia od SPC.

Prezes Biznes - polecam więcej rozsądku i rozwagi bo marketingowcy ci zryją mózg na maxa.

 

Ktoś polecił w temacie Nanoxie - i dobrze bo to realnie bardzo dobra buda.

Dnia 20.03.2016 o 21:31, Seldo napisał:

Chiński to jest zalman r1 :D

To może poczytaj skąd biorą się produkty SPC:

Kawał ciekawej lektury i uznanie za ogrom pracy dla kolegi Igorakowiec (o ile dobrze kojarzę to nasz tutejszy admin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kim jest t.luk bo znam go osobiście i czasami wiem więcej niż zwykły nabywca danego produktu, dopytuję się co było zmieniane a co zmienione być nie mogło więc wiem, że SPC nie nakleja już tylko swoich naklejek :P z supportem miałem do czynienia i jestem pod pozytywnym wrażeniem (kazali połamać zepsuty wentyl, parę dni później był u mnie) i słyszałem też wiele pozytywnych opinii, może kwestia szczęścia, ale na pewno lepiej mieć siedzibę firmy w kraju a nie w Azji ;)

Edytowano przez Prezes Biznes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 o 10:53, omar2033 napisał:

 

To może poczytaj skąd biorą się produkty SPC:

Kawał ciekawej lektury i uznanie za ogrom pracy dla kolegi Igorakowiec (o ile dobrze kojarzę to nasz tutejszy admin 

Chodziło mi tylko o tandetność tej obudowy, tak samo tandetna jak Z3+. Mam świadomość skąd biorą sie produkty SPC, nie musisz mi tego uświadamiać na siłe, nie jestem zadnym laikiem wywołanym przypadkowo z szeregu.

Zresztą cały ten nakręcany wątek nie rozchodzi sie o jakość tylko o to czy SPC to plagiaty i podróby podrób czy nie.
Jako konsumenta nie obchodzi mnie co, jak, gdzie, tylko jakość produktu i możliwości do ceny. To nie żarcie tylko kawał blachy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, JTN5M napisał:

No i dużo osób ci powiedziało: Lepsza jest po prostu buda nanoxii. Ta nanoxia trzyma poziom Define R5 / Sb800. Pax m70 to jest wykastrowany Define R5.

Daj już spokój z tłumaczeniem oczywistych rzeczy. Sponsorowany redaktorek t.luk namieszał niektórym i tyle.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...