Skocz do zawartości

Co cię dzisiaj wk...ło


Podwójniak

Recommended Posts

2 godziny temu, JTN5M napisał:

jestem bardzo dziwnym człowiekiem

Nie wiem już ile razy to pisałeś :)

7 godzin temu, 7niebo napisał:

Mnie zdenerwował zjeb w tramwaju, który się na mnie patrzył jakbym mu zabił matkę.

To odosobniony przypadek czy na co dzień tak masz? :)

Edytowano przez 539
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RITO SOBIE ŻARTUJE! 

1. Nerf Lux. Chociaż tak naprawdę bardziej dostała buffa, ale i tak dostała częściowo nerfa.

2. Gram se BARDZO fajny meczyk lux na supp ((k/d/a) 14 4 28) i... Rito sobie wyłączyło serwery. Gie Gie. 

@539 Bo jestem. :V Gdybym ci napisał dlaczego ostatnio się tak czuję to odpisałbyś coś w stylu "serio? SERIO? Ty jesteś jakiś ___ <- tu wedle uznania" .   

Edytowano przez JTN5M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 539 napisał:

Nie wiem już ile razy to pisałeś :)

To odosobniony przypadek czy na co dzień tak masz? :)

Codziennie jeździe do szkoły tramwajem, z reguły jest spokojnie. No ale zawsze się może trafić osobnik, który ma nie równo pod sufitem i chce się bic, pali w tramwaju etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JTN5M napisał:

Gdybym ci napisał dlaczego ostatnio się tak czuję to odpisałbyś coś w stylu "serio? SERIO? Ty jesteś jakiś ___ <- tu wedle uznania" .  

Niezrozumiałym dla mnie jest skąd wiesz co bym Ci napisał :)

Serio i szczerze daleki jestem od szufladkowania i schematów, jak również trochę już mam życia za sobą i coraz mniej mnie zaskakuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

U mnie to jakaś czarna seria, wczoraj padł mi wyświetlacz w p8, tak sam z siebie. Rozumiem jakby telefon upadł czy coś, ale rozmawiałem i podczas rozmowy ekran zrobił się czarny i dupa. A dziś rozj****o mnie totalnie - miałem jechać na zmianę opon a tu brak sprzęgła, zaglądam pod auto a tam wielka plama płynu. Szybka diagnoza i tysiak nie mój ... Kufa mać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z niewielu rozmów Ążeja z jego siostrą:

-Jak można oglądać Little monster, boshe. Ona jest głupia, ruda i do tego wszystkiego Biebera na tapecie telefonu, komputera itp

-Powiedział ten, który ma jakąś tam postać, z gry na tapecie od telefonu, komputera, 1/2 czasu wolnego spędza grająć w LoLa, a drugą szukając o niej informacji i ewentualnie oglądając mlp...

No spoko... Tylko, jak Lux można nazwać "jakąś tam postacią z gry"? JAK?!

Edytowano przez JTN5M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...