Skocz do zawartości

Słuchawki do 1000zł


Gronek31

Recommended Posts

Witam.

Do tej pory używam zwykłych dokanałówek podczas grania. Parę razy przetestowałem jakieś gaimingowe słuchawki(np.hyperx revolver, które były strasznie ciasne i ucho grzało się jak w piekarniku) ale, naprawdę dźwięk w dokanałówkach był lepszy od tych gaimingowych.

Szukam więc w końcu czegoś po prostu porządnego, nie musi to być jakiś gaimingowy świecący plastik z mikrofonem(tym bardziej, że mikrofon posiadam już taki lepszy pojemnościowy na USB)

Znudziły mi się już trochę dokanałówki pod paroma względami.

Ogólnie jestem zielony jeśli chodzi o to czy miałby brać np 250Ohm czy 600Ohm, co mi to da w grach i podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Dobrze by było jakby słuchawki były wokółuszne, żeby całe ucho się mieściło, wiadomo wygodne i duże bo ma dosyć dużą głowę, a czy dobra wentylacja to nie wiem bo tu chyba wtedy wchodzi w grę czy są otwarte, zamknięte, choć lepiej by było aby dźwięk był dobrze skumulowany w słuchawce i żebym nie słyszał otoczenia w pokoju.

Z góry dzięki za propozycję.

 

Edytowano przez Gronek31
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup senhaiser hd555 albo jak chcesz z mic geme zero lub game one różnica jest taka ze game zero nie słyszysz otoczenia , miałem zero moge polecic mam teraz adata Emix h30 +solo fx spoko zestaw dzwiek taki sobie ale są głośne jak podłaczasz do karty dzwiekowej zintegorowanej to jak najmniej OM bo beda grały głosno czym wiekszy opór tym graja ciszej nejlepiej pujdz gdzies gdzie mjaja słuchawki jak masz mic to szukaj dobrych słuchawek ale od razu i wzmacniacza lub fajnej karty dzwiekowej.(nie uywam gramatyki i ortografii juz tak mam albo jesteś inteligentny albo tego poprostu nie czytaj :D )

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...