Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie odkrywam nowy smaczek LiQueen, na stałe cuban a teraz na testy natural. Mniej aromatyczny ale bez typowego odoru szlugów, w sumie miła alternatywa. Jakiś czas temu wyjarałem flaszkę hangsen o smaku starej skarpety, tanie i badziewne.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 5.05.2016 o 10:41, kosa0flaf napisał:

I już dwa switche się spaliły, ale niedługo ogarnę jakiś wysokoprądowy, bo gdzieś taki miałem.

Nie ma switchy wysokoprądowych.

Ja swoją przygodę z epapierosami skończyłem kilka dni temu.

Zostaję przy niepaleniu, tabace i okazjonalnym pecie :)

• 4 years later...

Dawno mnie tu nie było %-)

Zmiany takie że zacier zamawiam w bańkach 5L i styka dla dwóch na jakie pół roku (najczęściej 80:20), sprzętowo też już okrzepłem a co leżało puściłem na allegro. 

DRAG2 + Blitzen buble / 2x Ni90 = 0.10OHm a na wyjścia patyk z RDA 2x Ni80 ~0.2OHm co do aromatu to z zasady esencja smoczy owoc lub boski ogórek :banana:

Długo było czekać aż tu wbijesz :hihot:

Aż boję się zapytać %-), masz ochotę odbudować temat PoE na tutejszym łez padole !? (olinkowanie etc.)

Fakt że nie pociskam ale to głównie zasługa tego że jestem zatkany w 100% muzą, zanim kupię externala albo peny to może trochę upłynąć wody w spłuczce %-)

Trafiłem przypadkiem, bo na wypoku było o nowych procach AMD i coś mnie natchnęło by wejść na forum, a tu widzę spóścizna po OVC siedzi i spamuje.

Sam nie gram, bodaj 2 miechy nie wchodziłem, a jak wszedłem to z PL byłem sam więc wyszedłem z "klanu" i coś tam dłubię przy buildach ale grać to może gram ze 2 razy w tygodniu po pół godzinki.

Tematu myślę, że nie ma co robić jak na forum siedzi z 10 osób :szatanek:

• 2 weeks later...