Skocz do zawartości

Moje projekty

Recommended Posts

Dnia 10.09.2021 o 07:32, Dziarson napisał:

@ernig darował bym sobie promowanie tej firmy :D

ale nie dał bys  rady zrobic covera zeby srodek był wyżej o troszke i tam w pionie dać napis 

Daleki jestem od promowania jakichkolwiek firm ;).

No dobra czapka na Grandisa podejście nr dwa. Tym razem, zgodnie z sugestią, zdecydowałem się na dwa osobne elementy póki co są bez oznaczeń (logotypów) , wykonane zostały z białego PLA.

IMG-20210912-160045.jpg

IMG-20210912-173150.jpg

IMG-20210912-173345.jpg

Zrobię jeszcze przymiarkę do wersji z wyniesionym środkiem ale póki co aktualna czapka najbardziej mi pasuje

• Like 1
  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak, to się zgadza i karta w pozycji pionowej jest lekko chłodniejsza, ale nie są to duże różnice. Generalnie Dziarson ma rację, to ciekawy temat na jakiś krótki test (ale nic nie obiecuję ).

Na każdą z wież,tak jak ma w swojej ofercie Noctua https://www.morele.net/noctua-na-hc4-black-1658780/

Mówisz i masz MOBO na swoim miejscu,mam jakiś problem z odpaleniem integry w procku dlatego jest zew GPU, wpadła też dodatkowa karta sieciowa ( mam nadzieję że będzie działać z oprogramowaniem NA

Posted Images

40 minut temu, Dziarson napisał:

Dzisiaj dotarł do mnie.

Wygląda zacnie, którą obudowę od FD masz Define 7 czy Meshify 2?

W S2 nie było oryginalnego mocowania do gpu do slotów rozszerzeń dlatego musiałem użyć produktu CM .

W łykend  poprawiłem nieco mocowanie i  karta już nie wygląda na krzywo zamocowaną.

24 minuty temu, Dziarson napisał:

Kozel jest ujowy 

Radegast 12 albo staropramen 12 albo ZUBR Grands 11 

ja tam wolę ciemne

• Like 1
1 godzinę temu, ernig napisał:

ja tam wolę ciemne

Piłeś piwo w czechach nie to rozlewane w piascie we Wrocławiu dla biedry ?

A i jeszcze pytanie ile koszuje puszka czarnego ?

Mieszkasz gdzie @Buczo ? Ja mieszkam w Czechach ale np w Ostrawie piłem najlepsza Plzeń do tego te steki co tam robia ech

Potem radegast do zimnego pólitra u mnie na wiosce bajka .

I starpramen w nastepnej wiosce ech a w domu Grands Zubr 4x chmielony

• Like 1
Napisano (edytowany)

Postanowiłem nieco powalczyć z kolorem GPU, a żeby nie tracić gw wybór padł na folię białą . Niestety szybko się okazało że nie będzie to takie proste jak na początku wyglądało.

IMG-20210923-181412.jpg

Przez sporą ilość załamań i nierówności na plastikowym coverze ciężko było dopasować folię.

IMG-20210923-182658.jpg

Po długiej walce udało się opanować sytuację .

IMG-20210923-185206.jpg

IMG-20210923-185232.jpg

IMG-20210923-231420.jpg

Z wprowadzonej modyfikacji jestem zadowolony połowicznie tzn. na plus, że GPU już tak mocno nie odcina się na tle innych białych elementów, jednak bez rozebrania karty nie udało się dopasować folii tak jak bym tego chciał,szkoda też że ten napis nie jest podświetlony :(.

Gdyby nie te chore ceny to na miejsce mojej 3070 wpadłaby któraś z tych

02182adc4b7f8e160a4ee554c252.webp

5.png

Jak myślicie ile może być warta moja  Gigabyte GeForce RTX 3070 Eagle OC 8GB GDDR6???

Edytowano przez ernig
  • Like 1

Przy dopasowywaniu folii do takich powierzchni świetnie sprawdza się mocna suszarka ew. opalarka z regulacją mocy ciepła. Folia po nagrzaniu delikatnym bardzo dobrze się dopasowuje do powierzchni :)

Nie mam pojęcia ile karta jest warta, ale ten Vision jest wart zakupu :) Przepiękna karta!

Napisano (edytowany)

Po rozebraniu karty to można by się bawić w podgrzewanie folii albo nawet w pomalowanie covera

Edytowano przez ernig
  • Like 1