Skocz do zawartości

Wywala gry do pulpitu.


Gość eeXar

Recommended Posts

Gość eeXar

Witam,

 

przychodzę z problemem z którym zmagam się odkąd wymieniłem podzespoły w moim komputerze.

 

Najpierw wymienię komponenty:

ryzen 1600af

gigabyte ds3h 450

r9 270  2gb gigabyte - stara karta

dysk to stary ssd goodram iridium tylko nie pamiętam jaki, będzie trzeba to sprawdzę.

zasilacz corsair vs 450w - stary kilka lat ma

2x8gb ramu g skill ripjaws V 3200

 

Teraz napiszę czego się do tej pory dowiedziałem.

Temperatury na 100% są dobre, mam chłodzenie fortis na ryzenie i dobrze wentylowaną obudowę.

Ram sprawdzałem TYLKO RAZ MEMTESTEM. Kartę graficzną sprawdzałem 40 minut w occt bez błędu.

CPU sprawdzałem 1h 40m w OCCT gdzie wystąpił błąd aplikacji, nie wywaliło komputera.

 

Czasem dostaję błąd display 4101 - amdkmdap kiedy wyrzuca mnie z gry.

Z drugiej strony czasem wyrzuca mnie z gry (lola, ale to dotyczy większości gier w które gram) bez błędu w zdarzeniach z windowsa.

 

Zapisywałem logi HWINFO64, ale niestety sam nie jestem w stanie tego sprawdzić, do końca nie wiem na co patrzeć.

 

Załączę  2 logi z HWINFO gdzie wywaliło mi gry, a także 1 zapis ss z occt kiedy wywaliło test procesora.

 

Bardzo Was proszę o pomoc. Co to może być? Zasilacz nie trzyma napięć? Wcześniej pracował na starym procesorze od amd a10-5700 bodajże.

 

Załączniki https://drive.google.com/drive/folders/1oEzLWvLMY9qeE-c2hMnyKuwqprpGavHC?usp=sharing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...