Skocz do zawartości

Programowanie w C++ - początki


xXMateoXx320

Recommended Posts

Hej, 

Od niedawna uczę się programowania w języku C++ dotychczas korzystałem z CodeBloks, Visual Studio Code, a od paru dni przerzuciłem się z VSC na Visual Studio2019 ponieważ jest zdecydowanie lepsze dla początkujących i średnio-zaawansowanych i tu pada moje pytanie:

Jakie źródła nauki polecacie? Ogólnie uczę się z tej strony , lecz chciałbym troszkę więcej wiedzy stricte o VisualStudio2019 i czymś bardziej w tym kierunku.

<spoiler> Z przeprowadzonych ankiet na różnych grupach wiem ze to właśnie VS będzie najczesciej uzywany jak zdobęde "pracę" jako osoba zajmująca się tym językiem </spoiler>

 

Myślałem nad strefakursowPL ale ciekawi mnie jak Wy zaczynaliście naukę
Może lepiej uczyć się z książki?

Jakie były Wasze początki w tym języku?

Co polecacie dla "Świeżaka" który jest chętny do nauki? <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Cześć,

 

Ja zaatakowałem temat idąc na szkolenie informatyczne w itschool

Fakt, że był to kurs dotyczący PHP, a nie C++, ale taki kurs pozwala przedrzeć się przez te najbardziej irytujące problemy z książek czy filmików w sieci - w stylu "no wygląda identycznie, ale u mnie nie działa". Poza tym Mirosław Zelent na youtube oraz udemy (jak ogarniasz angielski). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jest to ciekawe i mogę powiedzieć, że osoby z tej dziedziny są naprawdę poszukiwane. Znalazłem wiele ofert pracy dla osób z branży IT, a nawet zastanawiam się nad tym, żeby zrobić kurs https://goit.global/pl/courses/fullstackonline/ i dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, bo zarobki w tej dziedzinie są dość wysokie, a do tego jest możliwość posiadania wolnego grafiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...