Skocz do zawartości

Kompatybilność Crucial Ballistix z B450 gaming plus max oraz R5 3600


kubw19

Recommended Posts

42 minuty temu, Mar_s napisał:

To ja wiem przecież bo miałem Rycha 3600 przez kilka miesięcy i wyżej jak 1900 fclk ciężko było ustabilizować, podobnie jak wiem że są i gorsze co nawet tyle nie robią.

Ale wynik na E-die jest po prostu słaby, widać że timingów kolega nie docisnął, może nie umi po prostu i tyle.  :E

 

3fa01e4c4ead69db.jpg

To wrzuć screen z thaiphoon burner zobaczymy co masz za kości bo ten timing to raczej nie z 3000cl15

57 minut temu, Mar_s napisał:

To ja wiem przecież bo miałem Rycha 3600 przez kilka miesięcy i wyżej jak 1900 fclk ciężko było ustabilizować, podobnie jak wiem że są i gorsze co nawet tyle nie robią.

Ale wynik na E-die jest po prostu słaby, widać że timingów kolega nie docisnął, może nie umi po prostu i tyle.  :E

 

3fa01e4c4ead69db.jpg

To wrzuć screen z thaiphoon burner zobaczymy co masz za kości bo ten timing to raczej nie z 3000cl15. I do tego kości co ma noví to Black nie grey

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Coś w tym stylu, przecież połowa PClab siedzi teraz na Ballistixach i ma nastawy jak nie w całości to po części skopiowane od noviego.  :E

A jak spojrzysz na Tajfuna to tam też jest jak byk E-die, czyli nie ma się co pluć o nazwę skoro wszyscy tak mówią.  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziarson napisał:

I znowu dostane ostrzeżenie przed banem za mówienie użytkownikom prawdy że są teoretykami biedakami i mieszkają w Polsce 🤣🤣🤣🤣

ale to akurat prawda, 80% osób mówi o czymś a nie mioało tego w rękach (ja podobnie) ale to nie kraj gdzie każdy wszystko ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziarson napisał:

I znowu dostane ostrzeżenie przed banem za mówienie użytkownikom prawdy że są teoretykami biedakami i mieszkają w Polsce 🤣🤣🤣🤣

 

Ostatnie ostrzeżenie dostałeś od Sieranta już dawno temu, a jak ktoś weźmie sobie moderowanie za mocno do serca, to przecież możemy go naprostować :hihot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dziarson napisał:

A mars to już wiemy że tu nikim nie będziesz 🤣🤣🤣

Po co miałbym być kimś na forum gdzie pisze 4 użytkowników na krzyż plus administracja?  :D

Ale Ty masz jeszcze szansę, jakby cię wywalić na środek Sahary to byłbyś najmądrzejszym człowiekiem w promieniu kilkudziesięciu/set kilometrów.  :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mar_s napisał:

Po co miałbym być kimś na forum gdzie pisze 4 użytkowników na krzyż plus administracja?  :D

Ale Ty masz jeszcze szansę, jakby cię wywalić na środek Sahary to byłbyś najmądrzejszym człowiekiem w promieniu kilkudziesięciu/set kilometrów.  :E

Nie wiem co mam powiedzieć, czy mam płakać czy od razu się obrazić smutno mi, że cie urazilem Sebastian. :dupa:

Edytowano przez Dziarson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...