Skocz do zawartości

Co będę jadł😉


Dziarson

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Naucz się koniecznie. Przynajmniej kilka dań na rok. Po jakimś czasie będziesz miał w skillu ładny zestaw ogarnięty:faja:. Teraz pewnie mama ci jeszcze gotuje, ale potem w razie czego nie będziesz zdany na kobita, albo ciągłe żarcie na mieście. Najłatwiej zacząć od jajecznicy :f. Ja lubię żarcie włoskie, więc mam opanowane sosy do makaronów i to nie z paczki. Pomidorowe, śmietanowe, z owocami morza, z grzybami. Ogarniam jakie mięso, czy sery trzeba dodać i jak to przyprawić. Umiem też machnąć dobrą domową pizze sam no i grilla to w każdej odmianie i z każdym mięsem. Robię też parę potraw meksykańsko-podobnych. Zwłaszcza tortilla niezła mi wychodzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
19 godzin temu, Dziarson napisał:

@PsyhoMir koluniu ten "wok" kupiłem jak dostawałem kasę z praktyk w roku 1999 u ruskich na targu nawet nie wiesz raczej co to jest. 🤣🤣

 

Jest wykonany ze stali tak że wygląda jak wygląda ale na teflonie takiego żarcia nie zrobisz 🤣🤣🤣

Raczej nie wiem co jest co? Ruscy, wok, targ, kasa czy praktyki? Śmiesznie, że uważasz, ze wiesz więcej niż ja... :D

 

Cieszy mnie, ze jesteś dumny z tej patelni i życzę ci aby dalej służyła w twojej rodzinie.

Oby twoja rodzina zawsze miała co na niej przygotować.

Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...