Skocz do zawartości

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Naucz się koniecznie. Przynajmniej kilka dań na rok. Po jakimś czasie będziesz miał w skillu ładny zestaw ogarnięty:faja:. Teraz pewnie mama ci jeszcze gotuje, ale potem w razie czego nie będziesz zdany na kobita, albo ciągłe żarcie na mieście. Najłatwiej zacząć od jajecznicy :f. Ja lubię żarcie włoskie, więc mam opanowane sosy do makaronów i to nie z paczki. Pomidorowe, śmietanowe, z owocami morza, z grzybami. Ogarniam jakie mięso, czy sery trzeba dodać i jak to przyprawić. Umiem też machnąć dobrą domową pizze sam no i grilla to w każdej odmianie i z każdym mięsem. Robię też parę potraw meksykańsko-podobnych. Zwłaszcza tortilla niezła mi wychodzi. 

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sam ostatnio mało mam czasu na gotowanie. Szczerze powiedziawszy to o wiele częściej zamawiam sobie juz gotowe jedzenie z restauracji ;) Jestem wygodną osobą, poza tym zestawy obiadowe nie są drogie. 

W tym roku jednak zabrałem się za robienie nalewek. Zrobiłem dereniówkę, aktualnie dojrzewa. No zobaczymy co z tym bedzie i czy bedzie smaczna. Jak coś to będzie na święta.

Z innych alkoholi lubie czasami wypić sobie jakieś dobre wino.  Polecam tę hurtownie https://www.alkoparty.pl/wina

Edytowano przez daim
  • 2 months later...