Skocz do zawartości

Jakie polecacie słuchawki z mikrofonem?


Recommended Posts

Jakie słuchawki z mikro polecacie? Mam budżet 450 choć im taniej tym lepiej jak wiadomo... (na pewno się znajdą jakieś za 150)

Co do słuchawek to zależy mi by nie "gniotły' głowy i były w miarę wygodne szczególnie do długiego grania w gry - zwłaszcza ze jestem okularnikiem :E

 

Wiele osób proponowało mi coś pokroju

  • skillery sgh1
  • HyperX Cloud Alpha
  • HyperX Cloud Flight
  • HyperX Cloud I
  • HyperX Cloud II

 

A co Wy uważacie za najlepsze i najrozsądniejsze?

Zależy mi na nie gnieceniu głowy i żeby były przyjazne okularnikom - poprzednie z chin nie spełniły tych wymagań

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak konkretnie nie doradzę z tych modeli, ale miałem u siebie pierwsze HyperX Cloud i strasznie bolał od nich łeb - przy większej głowie uciskają jak imadło. No i grały strasznie basowo - wręcz chamsko. Potem dorzuciłem do budżetu i testowałem senki hd 569 i 579 z czego te pierwsze zostały.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z słuchawkami jest imo dużo ciężej dobrze trafić niż z klawką czy myszką. Dopóki ich nie założysz na czerep, to nie będziesz wiedział co i jak. A to dopiero sama ergonomia. Pozostaje jeszcze sprawa dźwięku. Najlepiej zamów jak możesz ze 2 pary słuchawek i je ostrożnie potestuj ze dwa dni. Albo podjedź do jakiegoś sklepu w typie mp3store i tam na miejscu sprawdź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie mój wybór padł na nie bo chyba są warte ceny!

 

A tak btw 

...

...

Jak wmówić osobie trzeciej ze słuchawki WCALE NIE spłaszczają głowy czy coś po tym jak dana osoba miała jakieś chińskie gówno za 10zł i się dziwi?

Sam nie wiem jakich argumentów uzyć bo wiem ze jak coś by miało to powodować (wsród znanych marek) to ludzie by tego nie uzywali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...