Skocz do zawartości

Testy procesorów - Wasze propozycje


tomcug

Recommended Posts

Witojcie, Szanowni Forumowicze :E

 

W najbliższym czasie, czyt. jeszcze przed premierą Zen 3, będzie przeprowadzana aktualizacja procedury testowej procesorów i przebudowa bazy wyników, stąd szansa dla Was. Jeżeli macie jakieś swoje propozycje, co warto byłoby tam umieścić, to piszcie śmiało. Ktoś kiedyś na pewno wspominał o szerszym sprawdzaniu wydajności w emulatorach konsol, wiadomo PS2, PS3, GameCube, Dolphin, itd. Jeżeli dostanę gotowe scenariusze, jak porównywać/sprawdzać wydajność w takim czy innym zastosowaniu i nie będzie to zbyt czasochłonne, to najpewniej propozycje zostaną uwzględnione.

 

PS. Programy Adobe raczej odpadają.

PS2. Na propozycje czekam do końca października, jak będą to super, a jak nie będzie, to też ok %-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gry wypadałoby zaktualizować.

 

W Crysis 3 oraz Warhead chyba nikt już nie gra.

RotTR można chyba wymienić na SotTR.

Pierwszą część Project CARS na część drugą lub (kontrowersyjną) trzecią? W deszczu i z dużą liczbą przeciwników dwójka nadal ma całkiem spore wymagania.

SGW3. Ktoś w ogóle w to kiedykolwiek grał? :E

Far Cry Primal na 5 lub New Dawn.

Hitman na nowszą drugą część.

 

Jakiś Assassin's Creed. W końcu trochę ludzi gra w różne części AC, a które niskich wymagań to nie mają.

Rozważyć CoD Modern Warfare (tak, 2019), gdyż w trybie multi wojna naziemna czy BR Warzone procesor chyba ma co robić ze względu na dużą mapę i dużo ludzi. A przynajmniej moje czterordzeniowe i5 i GTX 1060 w wersji 3GB dostają czkawki niezależnie od detali, choć kampania i normalne tryby multi chodzą w pełni płynnie na średnich.

Może DiRT Rally 2.0? O ile umiesz prowadzić :hihot:

Do tego coś z lekkich, ale popularnych tytułów jak LoL, Dota 2, Fortnite czy Rocket League. Te gry pewnie nie mają wysokich wymagań (nie wiem, bo nie gram), ale na słabszych jednostkach powinny wyjść różnice albo czy mocne procesory utrzymają wysoką liczbę klatek dla szybkich monitorów. W końcu to tytuły e-sportowe.

Jeszcze coś z tytułów ekskluzywnych PS, które pojawiły się na PC?

 

Nie wiem co by tu jeszcze. Taka darmowa konkurencja dla Photshop-a, czyli GIMP? Tylko nie wiem czy znajdzie się tam jakiś filtr, który faktycznie długo by się nakładał. Kiedyś więcej się bawiłem, teraz nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gier, to tak, lista już jest zaktualizowana i generalnie chodzi mi wyłącznie o propozycje testów w programach, bo opracowanie procedury testowej do samej jednej gierki potrafi kilka dni zająć (a i tak analogicznie do Twoich propozycji pozmieniałem te tytuły, które mają nowsze części, z nowych jest coś lżejszego w postaci WoT i cięższego - Death Stranding, który wcina wątki jak oszalały).


Co do GIMP, jeżeli dostanę konkretny scenariusz, jak testować, to nie ma sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...