Skocz do zawartości

Gra na gwiazdkę


Janbob

Recommended Posts

Hej. Pomóżcie mi przy wyborze gry na święta. Ostatnia szansa, a wybór jakoś taki marny. Już prawie kupiłem cyberpunka, ale doczytałem, że gra pełna błędów. Wyjdą jakieś poprawki dość szybko, żeby nie popsuły rozrywki? Czy lepiej czekać z zakupem do dopracowania gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2020 o 09:09, Hartster napisał:

Nie każdy się zna na takich niszowych grach to może lepiej wybrać Wiedźmina. Dobry i sprawdzona gra. Co to w ogóle za pomysł darmowe gry na prezent dawać? :D. Przecież trochę to kaszana :P. Promocja chyba będzie lepiej odebrana niż darmocha. 

Dzięki za Wiedźmina :D. Dzisiaj Epic wrzucił w końcu coś wartego uwagi https://www.epicgames.com/store/pl/product/jurassic-world-evolution/home

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się karcianka od Epica Solitairica. Jakoś takich tytułów to na lekarstwo. Wiem, że nie ma w niej wartkiej akcji jak w Wiedźminie, ale po prostu lubię taką rozrywkę :P. Też przymierzałem się z cyberpunkiem na prezent i wyszła kompletna kaszana. Ale wg mnie właśnie poprzez naciski na Projekt Red wywołały taką burzę. Musieli wypuścić i wyszło jak wyszło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2021 o 11:57, Leoninator napisał:

Sądzę, że Cyberpunka można kupić pod koniec stycznia, najpóźniej luty. Szybko poprawiają błędy to powinno być niedługo ok. Na otarcie łez jest znany i lubiany Wiedźmin w promocji na gogu https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

Już teraz po łatkach zdecydowanie lepiej chodzi na większości sprzętów. Pod koniec stycznia jest to bardzo realny termin. Można zaraz śmiało kupować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...