Skocz do zawartości

Kącik muzyczny - czyli co nam w duszy gra


SMX

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zacznę nietypowo w temacie, odrzuciłem całkowicie mp3 i CD na rzecz flac / WAV 192/24 i DSD64  bo to już max mojego przetwornika DAC. Wszystko czego teraz słucham a znam to zupełnie inna bajka, mogę spokojnie wymienić co zyskało ale dynamika po prostu rozpierdziela system :szatanek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Najczęściej na yt słucham w gównianej jakości, ale i tak mam fun.

Kolejna wybitna nuta Garego, hop:

 

 

Serio polecam odsłuch, bo byle gówienko czy piosnka sezonu to nie jest :faja:. Żywa muza, napędzana talentem i skillem. Z całym szacunkiem dla rapsów czy tam innych popowych hitów, które znikną w mrokach historii szybciej niż ich wykonawcy, którzy nieraz nawet klaskać do rytmu live nie potrafią:rotfl:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jesli chodzi o moje ulubione growe motywy, to od lat niepodzielnie jedna opcja i do tego z pierwszej gry, ktora kupilem. Z sountrackami mam tak, ze lubie je za bycie wlasnie muzyka tla gry i to jak sie z nia spajaja, a w ogole ich nie slucham, bo srednio lubie instrumentale.

 

 

Na powyzszej zasadzie dorzucilbym soundtrack pierwszej Mafii. Do siedzenia i sluchania sie imo nie nadaje, ale  to mistrzowsko klimatyczne polaczenie trackow z gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...