Skocz do zawartości

Słuchawki gamingowe do 200zł


Buczo

Recommended Posts

ja mam a4tech g500 albo g501 (mam te z mikrofonem, nie pamietam modelu)

przyznam ze za te cene są naprawde niezłe, dałem za nie niecałe 160zł

Mają "pilocik" do zmieniania trybow pracy, zmiany głośności i wyłączenia mikrofonu ;)

Dźwięk mają naprawde dobry, świetnie sie spisują jednak moim zdaniem lepiej radzą sobie w zwykłej muzyce stereo niż w grach.

symulowane 7.1 w razie jakbyś chciał poszpanić przed kumplami ;D

No i kabel w oplocie, niestety dość twardy i sie ciągle zwija ale przynajmniej schludnie wygląda.

 

Raz je wysyłałem na gwarancje bo coś przestało stykać i tylko lewa słuchawka działała 

ogólnie daje im takie mocne 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Sporo jest chińszczyzny na rynku takich akcesoriów stricte dla graczy. Na pewno trzeba być ostrożnym przy zakupach. Ogólnie – polecam sklepy specjalistyczne, które tylko sprzedają gadżety dla graczy. Takim jest na pewno sklep online ze strony /spam/. Robię tutaj ostatnio dość często zakupy. Zaczęło się od klawiatury, a teraz myślę nad kupnem słuchawek – mają sporo w przedziale 200 – 400 zł. Dobra doradztwo, szybki dostęp do sterowników, ogólnie cała obsługa na duży plus, nie każą długo czekać na przesyłkę. Jak kupowałem klawiaturę, to też ją dobrze zabezpieczyli na transport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marcin33 

Ale krytoreklama i spam.  Kasujecie takich?

 

Generalnie zgadzam się, że słuchawki gamingowe nawet to większych kwot niż 200zł to swego rodzaju wyrzucanie kasy. A kilka modeli przerobiłem, Logitech, Creative, SteelSeries, Plantronics. Wszystkie mają te same cechy wspólne:

- mnie wygodne od słuchawek stereo;

- kiepski mikrofon ( no może Plantronics nie ma);

- zmuszają do pracy z większą głośnością by pozycjonowanie było poprawne;

- kompletnie się nie nadają do słuchania muzyki;

Zalety:

- fikuśne oprogramowania w którym coś tam można sobie pozmieniać;

- szacun na dzielni jak się koledzy zainteresują.

Ale ja uważam, że słuchawki nauszne za mniej niż 800zł nie grają, więc nie jestem obiektywny pewnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...