Skocz do zawartości

Ios czy android

jjgm

Recommended Posts

Dotychczas wszystkie moje smartfony miały Androida. Obecnie od ponad roku użytkuję Samsunga Galaxy S8. Nie miałem póki co iPhone'a na iOS-ie,ale wiem,że przy przesiadce z jednego systemu na drugi lub odwrotnie trzeba przez pewien czas się "przestawić",gdyż oba te systemy różnią się i w przynajmniej niektórych aspektach nawet bardzo. Z tego też powodu nie każdy daje sobie z tym radę.

Edytowano przez Spl97

Przesadzasz, sam się tam w jeden dzień przestawiłem z Androida na iOS. Jak ktoś ogarnia trochę więcej od uruchomienia "fejsbusia", to żaden problem. Tak naprawdę to wiele różnic nie ma, ot parę rzeczy w innych miejscach. Obecnie jednak Android, gdyż iOS ma jedną poważną wadę wg mnie - nie można się dostać bezpośrednio do pamięci telefonu np. przy podłączeniu kablem do komputera. Wszystko musi się odbywać przez aplikację i synchronizację, jest to upierdliwe i tego nie przełknę.

Mam jeszcze stary BlackBerry Z10 z iOS jednak już jest bez wsparcia ale iOS dla mnie jest lepszym niż Android ale Android daje radę i jest bardziej uniwersalnym . Teraz używam Motorola One Action A11 - całkiem nieźle . Oczywiście tak jak #Pawelek6 - USB-pamięci telefonu przez aplikację i synchronizację to prawda ale da się bez synchronizacji bo już przerabiałem

Motorola One Action niby ma lepszego Androida 11 niż Samsung A41 Androida 11 - można powiedzieć jakby Android nie jest równy z Android a wszystko jest pomieszane z powodu z Marki 

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo

Jez li nie posiadasz jakichs tam padów i innego badziewia od jabka sam telefon jest bez sensu. Posiadając odpowiedni telefon z androidem możesz zrobić bardzo dużo, mam xiaomi redmi note 8 pro 128gb nawet systém z tego instaluje na kompie pomijając 1000 innych pierdól bezpośrednie połączenia z innymi telefonami. A i jeszcze jedna wygoda nie appele cena 

Apple miał super smartfony ale to już dawno jak były IPhone3/4/5 a później było gorzej i nie były wstanie konkurować bo mają słabe SPECYFIKACJE a ceny z kosmosu . Ja wolałbym do mojego Motoroli One Action zainstalować iOS zamiast Android ale nie ma takiej możliwości bo też kiedyś szukałem najnowszy iOS dla BlackBerry i też nie da rady . Mój ojciec miał IPhone 3G to był super w 2009/2010 a ja czekam na nowego SONY bo wcześniej miałem jako służbowy Smartfon SONY XA1 i wspominam dobrze a nawet był lepszy niż teraz Samsung A41 . Oczywiście SONY miał znaną wadę ale to mi nie przeszkadzało 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...