Skocz do zawartości

YouTube... i sprzęt do testów. Jak się za to zabrać?


dave

Recommended Posts

Cześć,

Planuję założyć kanał na YouTube i go rozwijać. Tematycznie tyczyć ma się pewnej firmy, z której posiadam kilka urządzeń. Chciałbym o nich odpowiedzieć (zrecenzować), przedstawić, wykonać kilka poradników, wskazówek itd. wszystko spod loga firmy X. Plan na kilka pierwszych odcinków już jest. Posiadam kamerę, odpowiednie oświetlenie, mikrofon, ,,nienaganny'' technicznie sprzęt do obróbki, oprogramowanie, itd. a więc wszystko na start. Wiem, że teraz ciężko się wybić i pozyskać odpowiednich fanów, jednak nie interesuje mnie wcale popularność, a jedynie chęć spełnienia - opowiadanie o sprzęcie i aplikacjach, o których wiem dużo, i które sprawiają mi przyjemność z użytkowania. Zastanawia mnie tylko jeden fakt. Skąd i jak mógłbym pozyskać sprzęt do ewentualnie późniejszych testów? Nie śpię na pieniądzach i nie stać byłoby mnie na zakup każdego nowego urządzenia, które może pojawić się w przyszłości. Może ktoś orientuje się w temacie i wie jakie są wymogi takich możliwości? Czy główną kwestią jest tutaj popularność kanału, czy może inne, ścisłe warunki między użytkownikiem a "dostawcą"? Na pewno egzemplarze testowe objęte są jakimiś umowami prawnymi, które zawierają okres testowy takiego sprzętu jak i to, co można, a nie można z nim zrobić, ale jakie są w ogóle wymagania, aby móc coś takiego w ogóle dostać?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...